Přidej se

Prodám Canon PowerShot A85

Nákup, prodej, obchod, telefony a příslušenství
Zamčeno
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Prodám Canon PowerShot A85

Příspěvek od michalkalensky »

Prodám funkční fotoaparát Canon PowerShot A85.

Součástí prodeje je pouzdro,krabice,kabel k pc a 2 úložné karty na fotky :) PowerShot A85 nahrazuje PowerShot A70, jeden z nejúspěšnějších fotoaparátů v sedmdesátileté historii Canon. Společně se zlepšenou ergonomií a modernizovaným stylem nabízí fotoaparát 1,8" LCD,4 MegaPixels,13 režimů fotografování (včetně režimu Speciální scéna se 6 volitelnými přednastavenými scénami), filmové klipy VGA se zvukem, 9bodové automatické zaostřování AiAF a tlačítko Tisk/sdílení s rozšířenou tiskovou funkčností.

karce1
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 4. 2014 7:52

Re: Prodám Canon PowerShot A85

Příspěvek od karce1 »

Za 400 Kč bych ho vzal. Kdyžtak prosím SZ nebo mail.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodám Canon PowerShot A85

Příspěvek od michalkalensky »

Včera mi psal nějaký pán a nabízel mi 300 Kč čistě jenom za fotoaparát ale odmítl jsem ho....je mi líto, že byl kupován za nějakých 10 000 Kč a ted už neprodám ani za 1000 Kč :(

karce1
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 4. 2014 7:52

Re: Prodám Canon PowerShot A85

Příspěvek od karce1 »

Myslím že větší cenu nemá, každý mobil dnes dělá lepší fotky. Já loni koupil funkční A85 na Aukru dokonce za stovku. Co k tomu máte za karty? Velkou CF kartu mám, pokud by to pro vás bylo plus, vzal bych foťák za tu cenu i bez nich.

Inzeráty na netu na A85 se pohybují od 300 do 600 Kč. Poměrně na to spěchám, potřebuji ho příští týden doma, dejte mi tedy prosím co nejdřív vědět.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodám Canon PowerShot A85

Příspěvek od michalkalensky »

Radši ho nechám doma válet než ho prodat za 400 Kč když byl kupován za 10 000 Kč ale hold to takhle s elektronikou je mno :lol: Tak ho nechám doma někdy se hodí tak prosím o uzavření tohoto tématu. Děkuji! :)

Zamčeno