Přidej se

[Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Líbí se vám současný stav fóra? (práce moderátora,rozložení,témata)

ANO
16
62%
NE
1
4%
JE CO ZLEPŠOVAT
9
35%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od myg74 »

No tak jsem rad ze jsi potvrdil i můj pocit,ze jsem porušil pravidla,vsak jsem dostal od moderátora upozornění a snažím se byt lepší. Ale mel jsem pocit ze mas na mysli ještě někoho jiného. Tak to neber jako praskání a napis kdo,at se v tom neztratime.
A jinak já mám pocit ze je tohle forum dobré a přínosné, aspoň me pomohlo a Android je díky lidem tady pro me "privetivejsi" a "zábavnější".
Ale udělal jsi dobrou věc,ze jsi řekl svůj názor,akorát musíš byt konkrétnější,aby se pak nemusely psát ty příspěvky pod sebou než se člověk dopatra podstaty ;-)

Edit:(at to nezahltim spamem)mas pravdu ze i moje desetiletá dcera některý věci pochopí dřív než někteří tazatele. Na druhou stranu může byt třeba na telefonu obtížnější procházení všech příspěvků v tématu. To je pak jiná otázka,ale vyhledávání docela funguje(ikdyz i já něco nenašel a mitsuu me navedl)

from my MYGUWEI
Naposledy upravil(a) myg74 dne 31. 3. 2014 14:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od mitsuu84 »

No,když to vemu kolem a kolem podle věty "..když někdo, kdo se tady dost často ohání pravidly fóra a každou chvíli někoho napomíná.." tak mám pocit že myslel mě,pač já dost často upravuju příspěvky (odstranění tapatalk podpisu atd) :lol: Ale urážky, nadávky nebo vulgarismy zas nevím že bych někomu psal.Rejpavě jo v některých případech,kdy vysvětlování něčeho bylo jak hušet do dubu atd,ale vyloženě nadávky,nevím nevím :twisted: .Takže pokud to bylo směrovaný na mě,klidně menuj a i nahod ty prohřešky konkrétní,at vím na co si mám teda dávat popřípadě bacha ;) .Toho se tejká i část ankety "práce moderátora,rozložení,témata"
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Exp »

Tak on Pavel v podstatě dost podrobně napsal, co se mu nelíbí nebo co by vylepšil. Uvádět konkrétní jména podle mě není potřeba. Je teď na nás, abychom to víc hlídali a snažili se to zlepšit třeba i každý sám u sebe. Jakákoliv taková připomínka je přínosem.

Jinak líbí se mi tahle věta:
Pavel píše:Chápu že někdo může svýma otázkama, které třeba nemají hlavu ani patu, někoho vytočit, ale je potřeba to brát všechno s nadhledem. Je lepší pak třeba neodpovídat než se tady zbytečně rozčilovat.
Je určitě lepší u takových dotazů raději vždycky nějakou dobu počkat (pokud to někoho rozčiluje :)) a odpovědět pak v klidu a s chladnou hlavou, než někoho napadat a tím porušovat pravidla fóra. ;) Tím teď nemám namysli nikoho konkrétního, ale obecné chování na fóru.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od myg74 »

Nejraději bych se ted se všemi sešel a všechny vás objal.... Je fajn ze tu kultura nevymrela :-D
PEACE for All

from my MYGUWEI

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Exp »

Však můžem někdy udělat nějakej sraz fóra a můžeš se do toho pustit. :lol:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od myg74 »

Tak nebranim se tomu. Jednou jsem byl kdysi dávno na srazu Symbian fóra, to byly dobré časy ;-)

from my MYGUWEI

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Pavel »

Tak dobře, myslel jsem Tebe Mitsuu84. Jednou jsi měl dva příspěvky hned pod sebou v jedné minutě. Mě osobně tohle vůbec nevadí. Jen že jsi na to upozornil někoho jiného a jednou jsi to měl taky, ale to je jen taková hloupost, jak říkám, mě tohle vůbec nevadí. Vulgarismy jsi myslím nikdy nepoužil, jen jsem včera narazil na nějaké vyřazené příspěvky a tam jsi se s někým hádal, a trochu drsnější slova použil. Ale chápu že tě asi někdo vytočil nějakým hloupým dotazem. Právě proto si myslím že nemá cenu se s někým dohadovat, jen aby člověk ukázal že má pravdu. Lepší je třeba napsat no comment a dál nereagovat.
Spousta lidí co sem chodí, nemá prostě takové znalosti co se mobilních telefonů a s tím spojených věcí týče, jako třeba Exp a Mitsuu. Já se řadím taky mezi ně. Co je to třeba root, boatloader, TWRP, apod. jsem taky vůbec nevěděl, a i teď je to pro mě španělská vesnice. Ale místo toho abych tady s tím někoho otravoval, tak si radši otevřu vyhledávač Google a najdu si to tam.
Stačí Ti to takhle Mitsuu?
Nehledej v tom nic osobního, myslel jsem to obecně.
Každopádně jak už jsem psal výše, jsem s tímto fórem spokojen a mockrát jste mi zde pomohli. Takže dík za to.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od mitsuu84 »

Jo jo,stačí mi to takhle a dík ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od michalkalensky »

Expe jinak ted jsem si všiml chyby na fóru ;) V hlavičce máš Prestiqio a má tam být Prestigio...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Exp »

Díky Michale za nahlášení. Je to opravené. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět