Přidej se

Aktualizace vzhledu

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Mr.Oizo »

Jestli to zůstane tak jak to je já jsem spokojen jelikož to mám aktuálně vpravo :D :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od mitsuu84 »

:lol: Tak co řešíš? Hlavně nemačkej teda ctrl+F5 jinak to budeš mět nalevo jak ostatní :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Pavel »

mitsuu84 píše:Původní anketa byla od 4.12.2012 a dávno skončila.Znovu se obnovila a každej měl možnost tam napsat ;) .Ti co to komentovali,chtěli levou,takže vyhrála levá.A správně se mělo vynulovat i počítadlo,protože šlo o novou anketu(dotaz),takže by stejně vyhrála levá.
Aha, tak to jsem si nevšiml. Ale pokud se znovu obnovila tak proč se nevynulovalo to počítadlo?Pak ty výsledky byly nepřesné a já se oprávněně domníval že vyhrála pravá strana.
V rámci objektivity bych byl pro nové hlasování.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od mitsuu84 »

Hele je to o zvyku jen.Za tejden ti to ani nepřijde že je profil na opačný straně ;) Ti co choděj aj na jiný fóra,tak si určo zvyknuli hned,protože na 90% fór to je nalevo skrz přehlednost.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Pavel »

Tak jasně že je to o zvyku.
Jen mě zmátly ty nevynulované výsledky.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Mr.Oizo »

mitsuu84 píše::lol: Tak co řešíš? Hlavně nemačkej teda ctrl+F5 jinak to budeš mět nalevo jak ostatní :lol:
Řešit se to musí jinak by tady byla nuda :D Jinak v práci to mám už bohužel vlevo :( Jasný že je to jen o zvyku tohle je vesměs jen kosmetická úprava. ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od mitsuu84 »

Přesně,jde jen o kosmetickej zásah bez vlivu na funkčnost fóra :D Větší oříšek bude to nový rozložení fóra,protože vede možnost 1 a ta je taková divná/strohá a hlavně WP i Android v kupě :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Mr.Oizo »

Jak jsem psal tam tak u mě je volba jasná a to 4ka :D Fórum se tímto dělá zbytečně složité a musíš už nyní udělat jeden klik navíc než se dostaneš ke svému modelu. Až to bude na tři kliknutí tak my jebne :D 5 min budu klikat a pak zjistím že u mého modelu nic nového není :o

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od michalkalensky »

mitsuu84 píše:Přesně,jde jen o kosmetickej zásah bez vlivu na funkčnost fóra :D Větší oříšek bude to nový rozložení fóra,protože vede možnost 1 a ta je taková divná/strohá a hlavně WP i Android v kupě :lol:
náhodou 1. varianta je nejlepší a nejpřehlednější :)
Mr.Oizo píše:Jak jsem psal tam tak u mě je volba jasná a to 4ka :D Fórum se tímto dělá zbytečně složité a musíš už nyní udělat jeden klik navíc než se dostaneš ke svému modelu. Až to bude na tři kliknutí tak my jebne :D 5 min budu klikat a pak zjistím že u mého modelu nic nového není :o
co takhle používat ,,nepřečtené příspěvky´´ na jedno kliknutí? :) :lol:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Aktualizace vzhledu

Příspěvek od Exp »

S těma profilama je to tak jak psal Mitsuu. Byla to anketa skoro rok stará. :) Když jsem zakládal před víc než rokem tohle fórum, tak jsem počítal s tím, že to dám hned nalevo. :) Měla to být jedna z prvních úprav. Příjde mi to tak přehlednější a lepší na používání a navíc byl jsem na to zvyklý z ostatních fór. Nakonec jsem o tom udělal anketu, jenže v té době tady nebylo ještě tolik lidí, takže tam nebylo moc hlasů. Ale i to stačilo k odmítnutí, tak jsem to nakonec nenasadil.
Za poslední měsíc mi psali soukromou zprávu už 3 lidi, jestli by to šlo předělat nalevo. Tak jsem trošku oživil to původní staré téma a prodloužil jsem platnost té původní staré ankety, do které se už ale skoro nikdo nezapojil (naskočily jen hlasy pro přesun nalevo).

Rozhodně ale tady nehodlám tlačit něco, co by se nelíbilo většině. :) A aby nebyly zmatky kvůli staré anketě a bylo to fér, založil jsem nové hlasování: viewtopic.php?f=12&t=1804

Vše je ještě otevřené. Anketa trvá 7 dní a výsledek rozhodne. Po dobu trvání ankety si necháme profily na levé straně, ať si můžeme vyzkoušet obě dvě varianty. Hlasujte. Čím víc hlasů, tím líp.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět