Přidej se

Neregistrovaní uživatelé

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od Exp »

Přispívání do fóra jsem povolil i neregistrovaným návštěvníkům. Každý se tak může zapojit do diskuzí bez nutnosti registrace. Neregistrovaní uživatelé mají ale spoustu různých omezení (bezpečnostní otázky před odesláním příspěvku, omezený přístup do některých částí, editace vlastních příspěvků, podpisy, avatary apod.). Každému určitě raději doporučuji vytvořit si plnohodnotný uživatelský účet a získat tak přístup ke všem připraveným funkcím.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od Exp »

Téměř po roce oživuju tohle téma o neregistrovaných uživatelích a mám na vás na všechny otázku. Za pár dní už to bude rok od spuštění fóra. Po celou dobu fungování mají i neregistrovaní uživatelé možnost přispívat do diskuzí a zakládat nová témata. V poslední době přemýšlím nad tím, jestli neregistrovaným tuhle možnost necháme i dál a nebo jestli omezíme přispívání do fóra jen pro komunitu registrovaných členů. Přidal jsem nahoru do tohoto tématu novou anketu. Hlasujte a napište mi sem do vlákna svůj názor nebo klidně i vlastní zkušenost s neregistrovanými tady na fóru. Díky. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od michalkalensky »

Určitě zrušit! :) Takže ANO ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od mitsuu84 »

Sem taky pro zrušení možnosti přispívání do fóra neregistrovaným uživatelům ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od syberius »

Určitě přispívání jen pro registrované. Ani jsem nevěděl, že to tak není.

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od Pavel »

Těžko říct. Zas kdo se chce na něco zeptat jednou za rok tak by se nemusel přihlašovat.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od mitsuu84 »

To Pavel:Přes 90% neregistrovaných tu položí dotaz,většinou takovej,kterej už na fóru je x krát zmíňěnej a stejně už pak dál nekomunikují a nereagují na odpovědi.Taky možná tím,že se jim to už pak nechce hledat,jako registrovanej má svoje příspěvky pohromadě a chodí i upozornění na mail nebo tapatalk.A na většině fór,at už cz nebo zahraničních(nemyslím jen telefony),tak bez registrace nic neokomentuješ,nezobrazíš obrázky atd,pouze můžeš číst.A když už se někdo registruje,podle mě aspoň,je větší šance že se bude vracet.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od Pavel »

Tak asi máš pravdu.
Ona ta registrace není zdlouhavá a složitá;tak proč ne.

P.S.: Zítra to bude rok co mám G300 :)
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od mitsuu84 »

Právě,je to otázka chvilky a nic to člověka nestojí.A pak nebude ani hrozit anonymní rejpání viz třeba tohle viewtopic.php?f=9&t=1488#p14536
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Neregistrovaní uživatelé

Příspěvek od Pavel »

Tak to snad bylo ojedinělé. Ale pěkně mě to naštvalo.Nadávat na něco na čem se nepodílím,to je ubohý.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět