Přidej se

Co bych upravil na fóru?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Co vy na to?

Přidat otevírání odkazů do nové záložky
4
33%
Přidat chat
3
25%
Přidat oboje
5
42%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od maxXx »

Toto fórum by si zasloužilo jiný design než default phpBB :) ale to je velmi subjektivní a jde o to jestli by nový vzhled konzervativnější uživatele spíše nepobouřil, pak by to bylo kontraproduktivní...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Díky za zprávu Maxi. A souhlas. Já už nad tím přemýšlím taky jak dlouho, mám rozdělanej novej header, Syntaxicek udělal nový logo atd. Ale úplně novej vzhled by byl docela velkej zásah, přestaly by fungovat doplňky a rozšíření, muselo by se to zase celé přeinstalovat atd. A hlavně spousta lidí je na tohle rozložení a vzhled zvyklá a to nejen z našeho fóra. Ale různým vylepšením a úpravám se do budoucna stejně nevyhnem. Jen to chce co nejlíp vyladit. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Leonardis »

šlo by přidat téma o telefonech Samsung? Co ty na to EXP???

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Přidávaj se do hlavní sekce telefony,který se na fóru řešej,maj je lidi a tudíž tam bude nějaká diskuze atd kolem těch modelů (návody,firmware atd).Samsung tu asi moc lidí nemá,aby se uživila celá sekce o něm.Jinak modely od samsungu (novinky nebo dotazy na konkrétní model) mužeš přidávat do sekce Ostatní telefony a zařízení ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Leonardis: přidání nové sekce samozřejmě není problém. Ale souhlasím s Mitsuuem. Ono teď tady na fóru o Samsungu není téměř nic a skoro nikdo ho ani nemá, takže by to tam bylo prázdné. Pokud chceš ale založit nějaké téma o Samsungu, tak můžeš v sekci "Ostatní telefony a zařízení". Pokud by se tam nějaká značka nějak víc rozjela a přestalo to tam stačit, můžeme to kdykoliv vytáhnout do samostatné sekce (tak jako nedávno např. u Gigabytu a GoCleveru). Jinak díky za tip. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

JamesCZ
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 1. 2014 17:10
Zařízení: LG L9 II (D605)
Firmware: JZO54K (A 4.1.2)
Operátor: T-Mobile

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od JamesCZ »

Mě se tento trend "jen aby to náhodou nebylo prázdné" moc nelíbí. Uživatel Samsungu přijde na forum, všimne si, že se zde řeší jen "číňani" a odejde ke konkurenci. Druhý pohled pak je, že přijde uživatel Samsungu, uvidí, že dané fórum o Samsungu je prázdné a odejde, protože si myslí, že se tu řeší jen "číňani".

To si člověk nevybere. Za mně se přikláním k vytvoření oné sekce. Ale záleží na vás :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Samsung je taky čína (jižní korea no).To pak můžem rovnou přidat i HTC,Sony,LG a X dalších třeba i no name značek,pač co kdyby náhodou ho někdo měl,přišel a odešel ke konkurenci pač se tu řeší jen "čínani".A nakonec budem jak android fórum,kde je plno modelů a kde nic tu nic.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od maxXx »

S tím zběsilým zakládáním nových témat souhlasím. Mě sem spíše přitáhlo to, že se to tu neřeší. Je tu super skvadra lidí se kterýma se plně ztotožňuji, protože nejsou úplně PC/Mobilně negramotní a spojuje nás vlastnictví Huawei telefonu. Nějakou dobu zpátky bych oponoval i tomu "řeší se tu jen číňani", protože bych si jinou ryze čínskou značku telefonu nekoupil, ale stalo se. Přítelkyni jsem pořídil mobil Prestigio a také mě trochu mrzí, že na ten její telefon tu nejsou tuny hodnotných informací (jako je tomu u modelů Huawei), ale je to prostě "fucking phone" a musím se s tím smířit... Nějaká sekce tu sice je, ale to nic neřeší. Toto fórum čtu od jeho založení (g300.cz) a pouze registraci jsem provedl, až když bylo třeba a usoudil jsem, že vás oblažím svými moudry :D ale přišel jsem na něj kvůli zájmu o informace úzce spjaté s mobily Huawei a toho by se tohle fórum mělo držet. Protože tyto telefony jsou na vzestupu a lidé kterým tyto telefony říkají pane budou hledat přesně tuhle úzce zaměřenou komunitu. Nepůjdou ke konkurenci, kde se jim dostane rady "co sis to koupil za blbou čínu, kdyby jsi měl Samsung tak by ti to fungovalo" + zdejší komunita ochotná pomoct a poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí je velmi příjemný bonus. (tím narážím na arogantní vystupování na velkém konkurenčním fóru - velký důvod jít o dům dál)...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Díky Maxi za tento příspěvěk. Podle mě je momentálně užší specializace a to větší kvalita mnohem lepší, než kdybychom tady měli spoustu sekcí pro každého výrobce a polovina z toho by byla třeba prázdná a bylo by to mrtvé. Jde o to mít nějaké vlastní zaměření (což je v našem případě Huawei) a poskytnout okolo něj kvalitní podporu, komunitu, informace atd. Uvidíme do budoucna jak se to tady bude rozvíjet, ale zatím zůstává hlavní prioritou Huawei. Chci postupně přidat i další čínské značky a nebo výrobce, kterým se na ostatních fórech nedostává moc pozornosti. Viz třeba teď nově ten Gigabyte, Prestigio atd. Idálně v návaznosti na současné uživatele SmartFóra. Pokud někdo nahradí např. Huawei za Gigabyte, tak aby si tady našel příslušnou sekci a nemusel odcházet kvůli značce jinam.

Jinak dnes byl spuštěný nový online chat, o kterém je i toto téma. Bližší info tady: viewtopic.php?f=12&t=2871
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

Ty reklamy jsou opravdu otravný a to je tu mám dnes první den nešlo by to dát pryč expe??
Screenshot_1.jpg

Odpovědět