Přidej se

Používáte fólie na displej?

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od Exp »

Rezistivní = odporový. :) Jinak vzpomínám si, že kdysi dávno jsem měl dva Sony Ericssony M600i. Tenkrát ještě s docela exotickým Symbianem UIQ. :) Byl to jeden z prvních dotykových telefonů co jsem měl. A tam byl právě odporový displej. Nebylo to jako dnes u kapacitních, že se stačí jen dotknout, ale muselo se tlačit. :) Ta vrchní vrstva byla vyloženě měkká a udělal jsem si tam stylusem na pravé straně (kde byl posuvník) docela pěknou drážku. :) Pak jsem litoval, že jsem tam nedal fólii. Jinak dodneška vzpomínám na tu výbornou klávesnici. Ale to jen pro zajímavost. :)

Obrázek
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od davehanz »

Já sem měl folii na displeji vždy a na každém mobilu, co jsem kdy měl. Teď na P6 ji mám taky, ničemu nevadí, ovládání je úplně stejné, jako by tam vůbec nebyla, tak proč ji tam pro sychr nemít, že jo. Já jsem zastáncem folií :-)
Kolikrát sem přemýšlel, že ji z P6 sundám, ale opravdu není důvod ji tam nemít, jak už jsem říkal, není ani poznat, že ji tam mám a za další, ovládání, citlivost a dotek se vůbec nezměnil ;-)

Uživatelský avatar
LMN_35
Příspěvky: 106
Registrován: 28. 11. 2012 19:09
Zařízení: ASUS Zenfone 5
Firmware: Android 4.4.2
Operátor: O2

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od LMN_35 »

aký je Váš názor na Nillkin 9H Anti-Explosion Tempered Glass LCD Screen, máte s tým niekto skúsenosť? Oplatí sa do toho investovať?

Odpovědět