Přidej se

Používáte fólie na displej?

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od scarabeus »

že bych vzal zítra švýcarák a šel někam do Vodafone, že jsem viděl jedno video na internetu a jako zákazník si musím vyzkoušet, zda je to pravda, nebo podvod na zákazníka? :-D
JB 4.2.1

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od jirkas »

Zkus to pak získáš můj respekt :D ale podle mě budeš psát další zprávu z Bohnic :D

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Já jsem zvyklý fólie používat, Gorilla Glass je velmi odolné sklo,ale ne ,,všemocné" ...kvalitní fólie hodně pomůže.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od davehanz »

Nakonec sem si folii koupil a zklus po displeji porad stejny,ba naopak bych rekl,ze je jistejsi.Odvahu vyzkouset podle videa fakt nemam :-D.Vadilo me,ze si patlam sklicko,hadrikem sem se bal zatlacit,prece jen tam muze byt prach,kaminek,atd.Ted mam folii a drhnu to silou a nic,max poskrabu folii,coz by me nevadilo,v baleni byly hned 2 folie a hadrik,ktery fakt cisti ;-).
Navic tel nosim v kapse,a obcas se tam najde i nejaka ta mince nebo zapalovac,tak nechci pokouset odolnost sklicka :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Jenda
Příspěvky: 50
Registrován: 14. 11. 2012 16:50

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od Jenda »

Fólii používám a nepociťuji žádný rozdíl. Dotyková vlastnost je pořád stejná a vůbec ji ani nevnímám, když jí mám nalepenou dobře. Doporučuju 3PET vrstvou fólii! 1 vrstvá je na nic a hned se poškrábe.

Uživatelský avatar
skypepalo
Příspěvky: 51
Registrován: 21. 12. 2012 13:16
Zařízení: Huawei

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od skypepalo »

Nemáš nějaký dobrý odkaz na opravdu kvalitní folii? Jednu folii mám na mobilu a druhou jsem dostal k obalu, ale obě kvalita asi nic moc - ochrání, ale bubliny zůstávají. Chtěl bych něco lepšího.

David
Neregistrovaný uživatel

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od David »

Mám G300 a fólii na displeji nemám. Nikdy jsem tomu nepřišel na chuť.

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od scarabeus »

Já fólii na soukromém G300 nemám, ale na firemní Xperii J jsem si ji koupil. Popravdě rozdíl moc nepozoruju.
JB 4.2.1

2604
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 1. 2013 6:58
Zařízení: G300
Firmware: u8815v100r001c185b89

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od 2604 »

ja foliu mam a som velmi spokojny dotik je istejsi ta folia mi pride o trosku drsnejšia ako sklo a hlavne nie je až tak leskla mam dojem že na slnku lepšie vidim na display

2604
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 1. 2013 6:58
Zařízení: G300
Firmware: u8815v100r001c185b89

Re: Používáte fólie na displej?

Příspěvek od 2604 »

skypepalo píše:Nemáš nějaký dobrý odkaz na opravdu kvalitní folii? Jednu folii mám na mobilu a druhou jsem dostal k obalu, ale obě kvalita asi nic moc - ochrání, ale bubliny zůstávají. Chtěl bych něco lepšího.
bublini určite nesposobuje kvalita folie skor kvalita vyčistenia displeya pred na lepenim aj ja som sa s tim muse dost pohrat a osobne jednu foliu som takto zničil aj najmensie zrniecko prachu sposobuje bublinku

Odpovědět