Přidej se

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Tady je podrobný návod: viewtopic.php?f=15&t=330

Jsou tam u všeho i odkazy včetně firmwaru B895. Když budeš postupovat krok po kroku, neměl by s tím být problém. Pokud by sis s něčím nevěděl rady, klidně napiš tam do vlákna a já ti s tím pomůžu. Nejdřív si to ale celé pročti, ať víš do čeho jdeš (pro úplně začátečníky to není). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Bohula »

Ouki dekuji.Ja jsem ted v praci do 01:00 a az dojedu domu tak se tomu chci venovat.Tady v praci delam obsluhu linky robotu a musim je hlidat a celou linku aby to jelo tak se ted tomu nemuzu venovat mobilu.Ale poradit se svama musim zase :-).Ja jsem ten telefon kupoval u Vodafonu v prodejne ale mam tam Android 4.0.3 B952 GV a chci zpet na B895 GB Androi 2.3.6.Diky

Adax
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Adax »

Mám jeden problém telefon je koupen od Vodafone ale mám číslo sestvaní B952 který al není zapsaný . jde taky downgradovat aby se mi nerozesral celý mobil děkuju :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

tady na fóru je návod jak ho udělat -> viewtopic.php?f=15&t=330 ale už to nebude tak jednoduché jako downgrade z 937
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Adax
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Adax »

No nevím do neoficiálniho bych se moc nepoustel blbej vodafone a jejich aktualizece :

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Bohužel jiná možnost než neoficiální downgrade z B952 není. Oficiálně to jde jen z B936 a B937 od Vodafonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Hansnosta
Příspěvky: 4
Registrován: 2. 2. 2013 9:26
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: CM 10.0 JB 4.2.1 R6

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Hansnosta »

Zkoušel jsem veškeré postupy na nulování IMEI co jsem našel a nejde mi ani jeden chtěl jsem zpět na GB a stále jedu na FW pomocí CM. Jediné co jsem dokázal je změna IMEI a tím to haslo. Tou změnou jsem ztratil své IMEI a obnova mého původního nefunguje :D takže super...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

A tohle jsi zkoušel? viewtopic.php?f=15&t=330

Pokud se dodrží postup jde to bez problémů.
Hansnosta píše:Zkoušel jsem veškeré postupy na nulování IMEI co jsem našel a nejde mi ani jeden.....Jediné co jsem dokázal je změna IMEI a tím to haslo.
Imei nemusí být nutně nula. Může být jen změněné a po nainstalovanání nového firmwaru se většinou změní na nulu. Nebo se po změně tváří jako původní a změní se až po upgradu. O všem ale píšu v návodu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Hansnosta
Příspěvky: 4
Registrován: 2. 2. 2013 9:26
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: CM 10.0 JB 4.2.1 R6

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Hansnosta »

Ano i toto jsem zkoušel, vše šlo až do chvíle kdy jsem měl obnovit modifikovanou IMEI (to se ještě udělalo), pak restart a konec telefon už šel pouze v CM...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Těžko říct v čem byla chyba. Možná CM něco upravil a ty změny imei neprošly úplně v pořádku. Já jsem to zatím zkoušel jen na telefonech s nainstalovanými oficiálními firmwary a tam to jde bez problémů. Hlavně žes to ale nějak rozjel. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět