Přidej se

[ROM] Emotion UI [ICS]

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od michalkalensky »

Aktualizován odkaz ke stažení na verzi 2.1 ;)

Puget: Tak ji mužeš vyzkoušet ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

Jsem teď na oficiálním B952 GV sice se mi nelíbí, ale zůstanu u ni nějakou dobu jestli se mi nerozbije power tlačítko pro připadnou reklamaci.

Edit: mimochodem, když už chceš překládat changelog je lepší, když dává smysl a ne ho jenom prohnat překladačem. ;)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Danyll »

Stáhnu to, rozbalím, ale co s tím dál? Rád bych si to hodil do svého telefonu, ale potřeboval bych nějaký návod jak to nainstalovat, jsem začátečník...Mám B952 GV a root

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Sailes251 »

Musíš mať odblokovaný bootloader a musíš mať Recovery CWM a potom nahrať tú romku na sd kartu a cez CWM si ju už len nainštaluješ ale custom rom sa inštaluju v zabalené :-) ( v rare )
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

Instalují se v zipu ;) k dotazu, na fóru je tu návod na odemknutí bl (měl bys ho odemknout oficiálně, nebudeš mít problémy s 2g/3g) když si najdeš nějakou ROM co jsem tu postnul tak tam najdeš i odkazy.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Danyll »

Děkuji, potřeboval jsem vědět, co k tomu potřebuji, už na tom pracuji, jen by mě stále zajímalo to, jestli pak mohu přejít na oficiální ROM, kdybych chtěl například mobil prodat nebo reklamovat.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

Ano, hodíš do složky dload UPDATE.APP třeba FW B952 pak volume -a+ a power si telefon zaktualizuješ, nyní jsem taky na té oficiální B952, protože mi začíná blbnout power tlačítko, takže teď už jenom čekám kdy doslouží.

Jenom zopakuji, Bootloader raději odemkni oficiálně ;)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Danyll »

A když tam takhle hodím zpět například B952 odstraní se i root a cwm?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od michalkalensky »

ano vše zmizí :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

Ale nejsem si jistý s bootloaderem. Na androidforu jsem četl, že se byl zamkne, ale tady mi bylo řečeno, že se nezamkne.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět