Přidej se

B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B948 - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od scarabeus »

Na FB stránkách Huawei G300
Aktuální informace ohledně B948 od Huawei CZ.

"Dobrý den, v současné chvíli pracujeme na distribuci OTA aktualizace systému Android 2.3 B894 na Android 4.0 ICS B935. Zjistím více informací k oficiální dostupnosti Vámi zmíněné aktualizace a ozvu se."

Z toho vyplývá, že B948 není zatím ke zpracování ani v ČR, takže si budou muset počkat ti, kteří čekají na OTA verzi.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B948 - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Exp »

Tohle je ale právě k té verzi B948. Pro telefony od Vodafonu se ještě mimo to chystá upgrade té poslední B937. Takže pořád ta možnost oficiální aktualizace tady je. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Vojta
Neregistrovaný uživatel

Re: B948 - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Vojta »

"Pěkné odpoledne, Vojto,
zatím vám nemůžeme slíbit, kdy bude další aktualizace vydána, ale máme potvrzeno, že se na ní opravdu pracuje.
Ondra, Péče o zákazníky"
Toto je reakce Vodafone CZ na dotaz k aktualizaci B937.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B948 - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Exp »

Díky za zprávu. Ten současný B937 je dost neodladěný v některých věcech. Uvidíme co s tím udělají, jinak asi vyzkouším tady ten 948.

Scarabeus: Tak jak to dopadlo? Už jsi přešel nebo ještě taky čekáš? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B948 - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od scarabeus »

No dopadlo to tak, že to nedopadlo. Abych mohl FW nahodit, musel bych nejdříve downgradovat na GB a pak teprve provést upgrade na ICS 948. Přímo z mého 937 to nešlo a upgrade spadl. A tolik času na akci downgrade upgrade jsem neměl :-)
JB 4.2.1

Jiirda
Příspěvky: 8
Registrován: 5. 1. 2013 4:25
Zařízení: Ascent G300
Firmware: 4.0.3

Re: B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Jiirda »

Zdravím, čekal jsem na aktualizaci od vodafonu, která ovšem nepřišla. Tak jsem se začal pídit na netu a objevil tuhle super stránku.První co jsem udělal je že jsem bez rozmyslu napral tuhle verzi :D :D jako zatim si nestěžuju,ale kdyby vydal vodafone nějakou optimální origo měl bych problém se změnou?

Jinak mimochodem máte někdo zkušenosti se hrou Rise of glory? stáhnul někdo plnou verzi? Pro mě snad zatim nejzábavnější hra co jsem na mobilu hrál--

Joo a mám prosím ještě jednu věc . Origoš od vodafone byla v telefonu luxusní klávesnice, která mi tedkan zmizela ... nevíte někdo jak jí tam vrátim?

Děkuju za vše :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Díky za pochvalu. :) Přechod zpátky na Vodafone už oficiálně nepůjde. Na druhou stranu, žádná škoda. :) Huawei vydává nové verze dřív, než je zpracuje Vodafone. A možnost čistého firmwaru je podle mě taky výhoda. Problém v případě této verze je ten, že není určena pro náš trh. Jak by se na to tvářili při záruce nikdo zatím s jistotou neví. Co bych za sebe doporučil, tak přejít na verzi B952 - od Singapuru se skoro neliší a je to General Version, takže se zárukou žádný problém. Přechod z B948 na B952 jde přímo a bez problémů.

Klávesnice se jmenuje Touchpal a je zdarma ke stažení v nejnovější verzi z Google Play.

Hru Rise of Glory neznám, ale jestli chceš, napiš o ní kdyžtak sem: viewforum.php?f=6 ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jiirda
Příspěvky: 8
Registrován: 5. 1. 2013 4:25
Zařízení: Ascent G300
Firmware: 4.0.3

Re: B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od Jiirda »

Joo díky moc , klávesnici stáhnu , je naprosto luxusní ;) a už stahuju verzi B952 , ale mám nějakej pomatenej internet :-(

Uživatelský avatar
skypepalo
Příspěvky: 51
Registrován: 21. 12. 2012 13:16
Zařízení: Huawei

Re: B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od skypepalo »

Chlapi, poraďte, při instalaci B948 se mi při update mobilu zasekl a hotovo. Mám jej restarovat nebo čekat, už to trvá cca 20min.

Uživatelský avatar
skypepalo
Příspěvky: 51
Registrován: 21. 12. 2012 13:16
Zařízení: Huawei

Re: B948 (Singapur) - nový firmware, zkušenosti

Příspěvek od skypepalo »

restart nešel, musel jsem vytáhnout baterku, instalace probíhá znovu, uvidíme, jestli to projde až do konce

Odpovědět