Přidej se

Nevhodný firmware

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
domino2115
Příspěvky: 31
Registrován: 9. 1. 2014 10:46

Nevhodný firmware

Příspěvek od domino2115 »

caute, chcel by som sa vas opytat ci by ste mi nevedeli nejako pomoct, mobil mi isiel paradne rok a pol a vcera z nicoho nic mu hrabe, moja aktualna romka je aosp mod od herosa, skusal som aj ostatne vsade mam ten isty problem, mobil ide pekne vsetko otvori ale ked chcem napisat nieco klavesnica nabehne a ja stlacim napriklad pismenko "m" ale napise mi do textu"." vsetky pismenka funguje okrem tych co su v druhom rade odspodu z,x,c,v.... to iste mi robilo aj ked som isiel napisal telefonne cislo a zavolat, ale nainstaloval som cm 10.1 a telefonne cislo sa da vytukat v pohode len ta klavesnica nejako neide skusal som instalovaj aj inu ale toto iste robi, a rozhodol som sa nakoniec ze skusim stiahnut original firmware z huawei stranky a stale mi pise ze update failed skusal som asi 6 rozne verzie stale toto iste, uz som z toho zufaly, pocul som ze OEMINFO funguje ale cital som ze potom im neslo rozpoznat sim kartu. Prosim kto by mi vedel pomoct tak reagujte, budem vdacny

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nevhodný firmware

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Pokud to chceš přeinstalovat oficiálním firmwarem, tak musíš instalovat buď tu stejnou oficiální verzi, která byla naposled v telefonu nebo novější, která půjde na tu poslední. Pokud nevíš cos tam měl naposled, tak jedině zkoušet která se chytí. Takže ideálně začít od nejnovější a jít dozadu. Tohle by mohlo pomoct: viewtopic.php?f=21&t=1335
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

domino2115
Příspěvky: 31
Registrován: 9. 1. 2014 10:46

Re: Nevhodný firmware

Příspěvek od domino2115 »

naposledy som mal b199 alebo 209 obe som skusal stale pise update failed a mobil som dostal do ruky s B196 a aj tu verziu ked chcem nainstalovat tak pise ze failed, pravdepodobne to pojdem reklamovat

Odpovědět