Přidej se

Princip fungování systému

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od michalkalensky »

root si tam klidně mužeš dát! :) Já myslím,že to v servise nedokážou rozpoznat a kdyby ti tel. nešel zapnout jako mě :D tak to nezjistí poněvadž budou muset vyměnit celou základní desku (to se týká mě :D jsem bez G300 už 19 dní ) a tak to nezjistí a kdyby ti šel telefon zapnout a měl by jsi jinou vadu tak mužeš znovu přeinstalovat firmware a root se automaticky zruší :)
A jako navigaci ti doporučuji Sygic Navigation zde je odkaz
https://play.google.com/store/apps/deta ... 5hdXJhIl0.
Je to free na 7 dní ale pokud by jsi to chtěl na vždycky napiš mi soukromou zprávu a já ti poradím jak na to ;) A zadarmo

(Zkušenosti jsem získal od Exp a Puget takže kdybych tu něco psal špatně tak mi napište)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od TeeJay »

Tak jsem kartu zprovoznil, byl tam nějakej blbej problém, tak jsem mobil vypnul, vyndal kartu, zapnul, vypnul, zandal kartu, zapnul a už to funguje, konečně :) díky chlapi, nebo třeba i ženy :D

Používám teda Smart Launcher, docela mi sedí, všechno funguje, všechno je rychlý, ne že jsem načítal obrázek na 6303 půl minuty než jsem se dostal do složky a na kartu... :D

Fakt spokojenost, ještě bych rád vyházel ty přebytečný věci z menu nebo aspoň ikonky, ale tak to snad nějak překousnu :)

Díky

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od michalkalensky »

ikony v menu jdou skrývat v Holo Launcheru já ho používám a je super má mnoho funkcí! :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od Puget »

já používám teď GT launcher něco jako nova a apex ale chlubí se tím, že má více možností a je méně náročný, zabírá jenom 19 MB :)
Smart launcher jsem doporučil i kamarádovi používá ho asi dva měsíce :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od TeeJay »

V Holo Launcheru nejde řadit položky menu jinak než abecedně, to bych nepřežil vzhledem ke způsobu, jak je tam menu dělaný.
A GT vypadá dobře, ale stejně mi poslouží Emotion UI, ba dokonce lepe, takže u Smartu zůstanu. :) každopádně díky za nápady, rád si rozšiřuju obzory

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Princip fungování systému

Příspěvek od Puget »

Smart mám taky rád takovej jednoduchej :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět