Přidej se

Přední fotoaparát

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
zandulin
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 9. 2013 7:53
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Přední fotoaparát

Příspěvek od zandulin »

Zdravím, někam mi zmizla volba přepnutí na přední fotoaparát. Víte někdo, jak ji nahodím zpátky? Nebo je jiná cesta, jak to přepnout? V manuálu se nic nepíše. Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Tak to bohužel nevím. Mám G300 a ten přední foťák vůbec nemá. :) Ta volba na přepnutí tam někdy před tím byla? Kdyžtak zkus restartovat telefon, jestli to nenaskočí. Případně by mělo pomoct tovární nastavení nebo přeinstalace firmwaru, ale to je asi až poslední řešení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

zandulin
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 9. 2013 7:53
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od zandulin »

Ahoj, díky za pomoc, ta volba tam byla vždycky, najednou mi někam zmizla a už to prostě nejde dát zpátky (ještě by mě zajímalo, jak se mi tohle mohlo povést). Restart nepomáhá, zkusím to tovární nastavení. Když nepomůže ani to, zkusím zajít přímo do prodejny, kde jsem ho koupila, jestli tam budou vědět co s tím :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Exp »

Jestli to tam před tím bylo, tak by to tovární nastavení mělo spravit. :) V prodejně nebo v servisu by to stejně bylo to první co by udělali.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Matt
Příspěvky: 7
Registrován: 19. 7. 2013 15:10
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B190

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Matt »

V aplikaci fotoaparát máš v pravém horním rohu (když držíš telefon na výšku) ikonku telefonu s šipkama okolo. To je přepínač mezi přední a zadní kamerou.
Alcatel One Touch 303 > Nokia 5110 > Siemens C35i > Siemens C75 > Siemens SX1 > Samsung S5620 Monte > Huawei Ascend G300 > HUAWEI Ascend Y300

jirka0007
Příspěvky: 6
Registrován: 15. 12. 2013 10:18
Zařízení: Huawei
Operátor: 02

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od jirka0007 »

Ahoj mám sice tento telefon jen týden ale nemůžu se dopídit jak se zapíná přední kamera,nainstaloval jsem si skype abych si mohl volat s přítelkyni proto jsem taky ten telefon chtěl ale už celý týden přemýšlím jak se to dělá. Zkoušel jsem všechno,ještě jsem ale nedělal tovární nastavení,bych zase nerad nastavoval vše znova. Ten symbol vedle blesku nemám,na přepínání kamery. Jako jsem technický tip,ale tohle je mazec. Hledal jsem to i v manuálu a nikde se nepíše o tom že by přední kamera mohla být vypnutá v nastavení aplikace.Dík za rady

Debiluse
Příspěvky: 1
Registrován: 6. 3. 2015 22:18
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: Mobil.cz

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Debiluse »

Zdravím, stalo se mi to stejné . Celou dobu to fungovalo a pak ta ikonka úplně zmizela. Retrica se mi úplně převrátila vzhůru nohama. Zkoušela jsem restart, antiviry a i jsem obnovila tovární nastavení a nepomohlo to. Nevíte někdo co co s tím? Telefon mám z bazaru takže nemám žádný doklad o zakoupení :/ poraďte mi někdo prosím :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Jestli nepomohlo tovární nastavení, tak bych zkusil ještě jinou aplikaci na focení. A pak kdyžtak přeinstalovat firmware. Nic jinýho s tím doma neuděláš. Pak jedině servis.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Mifa
Neregistrovaný uživatel

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Mifa »

Debiluse píše:Zdravím, stalo se mi to stejné . Celou dobu to fungovalo a pak ta ikonka úplně zmizela. Retrica se mi úplně převrátila vzhůru nohama. Zkoušela jsem restart, antiviry a i jsem obnovila tovární nastavení a nepomohlo to. Nevíte někdo co co s tím? Telefon mám z bazaru takže nemám žádný doklad o zakoupení :/ poraďte mi někdo prosím :(
Podařilo se to nějak vyřešit? Mám ten samý problém

Pekny Dablicek
Neregistrovaný uživatel

Re: Přední fotoaparát

Příspěvek od Pekny Dablicek »

:cry: Zmizla my ikonka na prepnuti predni kamery je fuc,zkousela jsem vse a nic kdo my poradi prosim?

Odpovědět