Přidej se

SD Karta a hry

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Berg
Příspěvky: 21
Registrován: 26. 12. 2013 20:15
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: T-Mobile

SD Karta a hry

Příspěvek od Berg »

Zdravím.
Měl bych dva dotazy.
1) Já i bratr máme oba stejně dlouho Ascend Y300. Jednou si jej připojil k PC přes kabel, aby si něco zkopíroval z kompu na SD kartu. Po odpojení mu přestaly jet dvě hry, které předtím jely normálně. Bohužel byly obě placené... U jedné (Survivalcraft) je zelená ikonka Androida a píše to, že aplikace není nainstalovaná. Druhá (Fifa 2014) začne načítat a pak spadne. Nevíte, čím to je?
2) U kámoše jsem hrál na tabletu nějakou TCG (Trading Card Game) hru. Hodně mě chytla a tak si chci taky podobnou stáhnout. On má doma Wi-Fi, ale já ne. Proto bych se chtěl zeptat, jestli neznáte nějakou TCG nebo CCG hru, která nevyžaduje k hraní připojení k internetu? Hledal jsem na googlu, ale marně :-( Pokud by potřebovala internet po stáhnutí z Google Play, aby se dostahovaly dodatečná data, nevadilo by to. Hlavně aby pak jela ooffline.
Budu rád za každou radu :-)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: SD Karta a hry

Příspěvek od michalkalensky »

Zřejmě máš ty hry na sd kartě a jako primární úložiště máš co? Interní nebo sd kartu? Jednou jsem měl podobný problém měl jsem hry nainstalované na sd kartě a primární úložiště jsem měl jako interní tak mě to nešlo ale jak jsem to dal na sd kartu tak vše šlapalo :)

EDIT: Pokud to stejně nepůjde tak si je můžeš stáhnout znova pokud píšeš, že jsem placený a máš je na GP koupené tak znova platit nemusíš ;)

Odpovědět