Přidej se

Rekordní výdrž baterky na Y300

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
atirage21
Příspěvky: 19
Registrován: 9. 8. 2014 11:34
Zařízení: Y300
Firmware: 10.1-20140113-UNOFFI
Operátor: O2 SK

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od atirage21 »

A netreba zabúdať, že vykreslovanie čiar sa týka 6,5 dňa a nie jedného dňa, takže pár minutové záležitosti sa tam ani neukúžu ako napr.: GPS. Preto tam môže byť, na prvý pohľad, aj nejaký bug vykresľovania.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od davehanz »

Já nabíjím každý den večer, kolikrát se stane, že i 2x denně a je mi to úplně jedno. Tel mám od toho, abych ho co nejvíc používal a využíval a ne se tady honit za nějakou vydrží. A pokud mu vydrží tel 6 dní,tak jde vidět, že ho vůbec nepotřebuje. A navíc, takový obrázky jdou lehce udělat na pc,akorát tady někoho tahá za nos a pokud je to i Pravda, budiž mu to přáno :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od Pavel »

Souhlasím s Davehanzem. Taky nabíjím téměř každý večer. Déle jak 3 dny mi baterka nevydržela. Mobil je od toho aby se používal a ne ležel na poličce. Kdybych na něj nešáhl, jen ho nechal zapnutý, napsal si pár sms, párkrát zavolal tak mi vydrží třeba týden, nevím nezkoušel jsem to.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Druss81
Příspěvky: 58
Registrován: 15. 9. 2013 20:40
Zařízení: coming Soon SGS5
Operátor: Orange

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od Druss81 »

Pani, ja mam Y300 ako zalozni mobil s druhou sim, mobil ma Sim Rom, v podstate z neho nevolam a v nedelu bol zapnuty 10 dni,s tym zeje v GSM sieti, data i wifi vypnute, je v podstate iba polozeny a mal este 48 percent batetky, dnes pozriem ako natom je ;)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od davehanz »

A proč se tím tady pořádně nepochlubíš? ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Druss81
Příspěvky: 58
Registrován: 15. 9. 2013 20:40
Zařízení: coming Soon SGS5
Operátor: Orange

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od Druss81 »

Pozri, len poukazujem na to, ze v stand by mode vdrzi sakra dlho...;) Ja pouzivam G2 a nabijam denne...prepac ak som sa Ta dotkol

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od davehanz »

Vůbec ne právě že, navíc mě to potěšilo, že jsi to tak pěkně napsal :-) já mám v práci taky služební tel ZTE, není v něm sim karta, používám ho pouze na jednu aplikaci ohledně jízdenek a nabíjím ho 2x za měsíc a nepíšu to sem. Tady ten klučina nás tahá za nos podle mě a nebo tel taky moc nepoužívá. Psal jsem to o něco výš tady ve vlákně ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od myg74 »

Ale očividně to téma žije. A rozhodne nebudu jeho způsob zkoušet. Od pul třetí poslocham na g630 mp3ky a sebralo mi to 10% baterky. Den mi vydrzi s přehledem i při maximálním vytizeni

atirage21
Příspěvky: 19
Registrován: 9. 8. 2014 11:34
Zařízení: Y300
Firmware: 10.1-20140113-UNOFFI
Operátor: O2 SK

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od atirage21 »

Len toľko, že ten klučina má asi viac rokov ako Vy a je vedecký pracovník. Takže keď dvíham telefón, tak to asi nebude dlho a o ničom. Keď si všimnete v printscreene aplikácie cpu spy, tak som pracoval na y300 za tých 6 dní asi 8 hodín - žiadné položenie tehly na papiere (5* denne telefonovanie, test hry, smsky, wifi, pár minút GPS v cudzine). Ja fakt čas nemám na každodenné hry a počúvanie hudby, ale vyskušal som si na ňom tuxracera kvôli testu pohybových senzorov pod CM 10.1. Považujte moje slová k tejto téme za posledné, a ak vlákno má žiť, tak pridávajte nové nápady ako znížiť spotrebu batérie. Napríklad neinštalovaním zbytočností, ktoré Vám žerú ramku. Ja mám teraz 130 mb voľnej ramky a to som si ešte dodatočne doinštaloval originálnu klavesnicu Huawei z pôvodnej romky do CM 10.1. Taktiež sa snažím inštalovať aplikácie iba pod licenciou open-source (a občas si za ne aj férovo priplatím).

davehanz píše:Vůbec ne právě že, navíc mě to potěšilo, že jsi to tak pěkně napsal :-) já mám v práci taky služební tel ZTE, není v něm sim karta, používám ho pouze na jednu aplikaci ohledně jízdenek a nabíjím ho 2x za měsíc a nepíšu to sem. Tady ten klučina nás tahá za nos podle mě a nebo tel taky moc nepoužívá. Psal jsem to o něco výš tady ve vlákně ;-)

atirage21
Příspěvky: 19
Registrován: 9. 8. 2014 11:34
Zařízení: Y300
Firmware: 10.1-20140113-UNOFFI
Operátor: O2 SK

Re: Rekordní výdrž baterky na Y300

Příspěvek od atirage21 »

P.S.: Ten graf naozaj zle vykresľuje aktivity, lebo tá kapacita baterky v strede grafu padla kvôli offline GPS. Aj na internet som sa viackrát pripojil ako iba raz. Ale možno to je fakt iba kvôli tomu, že tá čiarka zobrazuje krátky úsek oproti času 6 dní a napokon sa ani nezobrazí. Zapnutá obrazovka aj pri vypnutom gsm signále je kvôli používaniu offline slovníka, ktorý používam, keď si čítam zahraničnú literatúru alebo kvôli aj zápisu do kalendára.

Odpovědět