Přidej se

Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
rhsCZ
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 6. 2015 22:14
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: slimkat 9

Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Příspěvek od rhsCZ »

Zdravím mám problém s tím, že když mám nainstalován určitý počet aplikací, tak nové aplikace nelze s rootem i bez něj přesouvat na sd kartu(operation failed). Druhý problém, že poslední dobou nejdou nainstalovat některé aplikace z google play. Myslím, že to souvisí s prvním problémem, tím myslím, že se aplikace defaultně instalují do paměti telefonu,ale stejně to napíše "nelze nainstalovat do uložiště USB nebo na kartu SD", hledal jsem na netu, že by to mělo vyřešit smazáním smdltmp1.asc tušim nebo vyndání a zandání karty sd, ale nepomohlo to, díky prvnímu problému dochází místo v paměti telefonu a zároveň dodám, že na kartě mám místa dost.
P.S. ještě dodám že mám ROM slimkat ne original
Naposledy upravil(a) rhsCZ dne 26. 6. 2015 14:07, celkem upraveno 1 x.
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.“
„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Příspěvek od syberius »

Otázka je jestli je sd karta v pořádku.
Nahrát na ní soubory jdou?

rhsCZ
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 6. 2015 22:14
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: slimkat 9

Re: Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Příspěvek od rhsCZ »

sd karta fungovala i funguje vpořádku.
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.“
„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Příspěvek od syberius »

Kolik máš aplikací? Mě se taky podařilo zaplnit vnitřní paměť. Ne všechny aplikace jdou přesunout na sd kartu a i ty co jdou, tak část dat mají ve vnitřní paměti.

rhsCZ
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 6. 2015 22:14
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: slimkat 9

Re: Nelze přesunout aplikace na sd kartu + nejde instalovat aplikace z google play

Příspěvek od rhsCZ »

Cca 83
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.“
„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Odpovědět