Přidej se

pouzdro/kryt

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od mitsuu84 »

O tom prvním cos dal odkaz taky uvažuju a o modré barvě,pač na modrou sem ulítlej a kor v kombinaci s černou :lol:.A právě se mi líbí že je silikonovej ten kryt.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od RIBAC »

Ještě se zeptám k fólii, koupil jsem na ebayi 6 ks , ale bez nějakého rozprašovače (jako u těch lepších).Samozřejmě jsme zkusil 2 a je to děs (bubliny), buď to neumím, nebo ten rozprašovač má svoje opodstatnění.
Vy jste neměli s aplikací fólie problém?
Huawei Y300

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od michalkalensky »

Mitsuu84: Kdyby jsis ji koupil tak dej vědět ;)

RIBAC: Zatím jsem fólii neaplikoval ale skoro všude čtu lepit to v koupelně kde je pára! :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od Puget »

prej je dobrý dělat to (naplácnutí té fólie, perverzáci :D) v místnosti s "párou" např. Koupelna, sauna atd. :)

EDIT: předběhl jsi mě :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od mitsuu84 »

Já teda ne a to sem použil universální co sem měl doma.hadříkem co tam byl sem jen otřel displej,nalepil folii a dobrý.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od RIBAC »

tak to vypadá,že jsem taková lama jenom já
Huawei Y300

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od mitsuu84 »

To zkus jak psal michalkalensky a Puget,v koupelně zapařený.Něco na tom bude,pač když sme lepívaly autofolie tak dicky na vodě s jarem aby to klouzalo a pak vytlačovali stěrkou vodu.Takže s tou párou to bude to samý .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od TeeJay »

Tak dneska jsem po prvním zklamání z http://www.ebay.com/itm/2-x-New-Shell-U ... 460ec88b64

objednal tyto dvě pouzdra - šedé a černé, opět pro sebe a pro ségru
http://www.ebay.com/itm/Soft-Gel-Skin-X ... 3a80b94e06

PS: První zmiňované mám v černém stále doma a stále hledám kupce, je to tvrdej plast a ne silikon/gel/tpu, takže se bojím, že by to nesplnilo svůj účel, ochrání před poškrábáním i před pádem, ale není to tak hezky měkký a takový nechci :D


Co se týká folie, lepil jsem ji jako takovou poprvý v životě, ale jakožto rekreační skejťák a bejvalej hardcore skejťák mám zkušenost s lepením gripů (takový ta hrubá folie podobná smirgl papíru) na skejt desky, takže jsem to udělal stejně a bez problému :D
Čili místo do koupelny s párou (dřevu, obzvlášť kanadskýmu javoruvlhko nesvědčí, takže) jsem šel hezky ven, na sluníčko, pomocí čistícího spraye na display a antistatický utěrky co mám na utírání LCD notebooku jsem display vyleštil, že byl hezčí než když byl novej, pečlivě jsem si dal pozor, aby nezbylo ani smítko prachu na displayi (proto se chodí do vlhka/páry, kde jde prach k zemi a tohle nehrozí), a folii nalepil. Jak? Normálně se gripy a jiný velký plochy lepěj od prostředka, aby se minimalizovalo množství případných bublin, ale protože 5" (ano, folie je přes celý telefon a ne jen display) není žádná velká plocha, tak jsem lepil od levýho kraje, prstem jsem jezdil od horní části k dolní a tlačil na display přes folii, postupně jsem ji milimetry po milimetrech přilepoval, snažil se, aby nevznikaly bubliny, a když se stalo, tak jsem ji hned vymáčknul, šlo-li to, a když nešlo, šel jsem dál a dál, a když jsem dolepil poslední část, dovymačkal tlakem prstů a klouzáním k okraji folie zbývající bubliny, případně je zamačkal, aby se rozprostřely do neviditelna. A hotovo :) není to žádná věda, nebojte se, jen si display pořádně očistěte, sebevýraznější prachový smítka jsou pod folií vidět a těžko se jich zbavíte. Pokud se vám ale v průběhu něco přilepí ze spodu na folii a ještě ji nemáte dolepenou, můžete ji zase klidně poodlepit a smítko nějak sundat. Ale je to pohoda, není se čeho bát, i kdyby se to náhodou nepovedlo, což se taky může stát, co si budeme povídat, tak za 69,- se na Aukru prodává 6ks http://aukro.cz/6x-ochranna-folie-huawe ... 07461.html

bodlak555
Příspěvky: 7
Registrován: 25. 4. 2013 1:33
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B176 JB4.1.1
Operátor: VF

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od bodlak555 »

Já jsem použil tuhle folii
http://www.ebay.com/itm/New-5x-CLEAR-LC ... 6671196%26
normálně nasucho po utření přiloženým hadříkem bez problémů a bez bublin.Ze začátku jsem se toho bál ale šlo to v pohodě. A to jsem ji ještě asi 3x oddělával protože jsem ji neměl rovně a jelikož je rozměr folie přesně na velikost founu tak by to pak nešlo hezky uhladit.
Jo a futrál mám tenhle
http://www.ebay.com/itm/ZPSJ-PU-Leather ... 19dc8107ba
a díru na LED blesk opět nemá ale spokojenost.
Jo a doma jsem to měl přesně za 10 dní po objednání. Oboje ve stejný den ikdyž prodejce je jiný.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: pouzdro/kryt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Koukám že ten X-Line TPU Case Cover bude mít půlka uživatelů Y300 :D samozřejmě ho mám já i manželka (já tmavej, ona světlej - ikdyž už má objednanej barevnější :D ).. Bral jsem ho na aukru s folií a spokojenost.. Jen teda na prvním telefonu jsem folii nalepil s bublinama (můj), na manželky telefon už se to povedlo o něco lépe.. Lepení folie není žádná věda, jen to chce opravdu dobře očistit (a nečistit když už máte půl folie nalepenou a při snaze o dokonalé dočištění zbytku si nanést prach přímo na folii, jako to udělal já :D) a lepit z jedný strany a vymačkávat průběžně bubliny..
Ještě k tomu X-Line - kryt parádní, sedí, líbí se mi - ALE! Přijde mě hrozně málo výrazný power tlačítko.. Pokud byste někdo objevil aplikaci na rozsvěcení displeje bočníma tlačítkama, byl bych vděčen ;)

Odpovědět