Přidej se

[ROM] FreeYourMind

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FreeYourMind (AOSP-Style)

Příspěvek od mitsuu84 »

Jo.je už jen jedna verze ta O2 pač na té druhé ta lišta nešla.Tak nechal jen O2 verzu a dal návod jak tu lištu zprovoznit,ale nejde mi to.Celej problém s tou lištou na rychlý nastavení je ve složce,nebo se složkou "cust".Stačí po instalaci ve složce cust změnit "O2" na "hw" a v ní přejmenovat ještě "de" na "weu".Já to ted zkoušel a lišta stejně nic

Původní text:
Spoiler: zobrazit obsah
Du hast recht, habe es eben bei mir geflasht und da fehlt fast alles in der Cust.

Irgendwas ist da schief gelaufen. Liegt aber nicht am Script. Ich nehme es nochmals aus Drive raus und lade es neu hoch.

Wenn du möchtest, lade dir einfach mal die O2 Version herunter und ändere mit WinRar im zip, vor dem Flashen, in der Cust folgende Orndernamen: "o2" zu "hw" und darin den Ordner "de" zu "weu".

Und gib mir Bescheid ob dies bei dir funktioniert. Das sind nämlich die einzigen Unterschiede der beiden Roms
EDIT:Tak sem psal na foru tomu tvůrci ROM a ted mi odepsal,že se nejedná o problém u mě,ale že to nepracuje tak jak si myslel ta lišta nemuže to nějak vyzkoušet a doladit,protože má O2 telefon
Spoiler: zobrazit obsah
@Mitsuu84: Das ist nicht dein Problem bzw. Fehler es funktioniert anscheinend so wie ich gedacht habe bei Non-O2 Geräten nicht. Leider kann ich selber nicht viel testen da ich ein O2-Gerät habe.
Edit 2:Tak ted tam jeden napsal návod jak to zprovoznit,ale je potřeba tovární nastavení pak a mě se zas nechce celá rom nastavovat znova.Takže nemám odzkoušeno.
Spoiler: zobrazit obsah
Für Nicht O2-Geräte; FreeYourMind_v.1.4_O2_toggle.zip nach Anleitung flashen. Dannach Gerät einmal starten. Mit ES-Explorer ( rootrechte als R/W setzen ) im Ordner /cust den Ordner [o2] in [hw] und den Ordner [de] in [weu] umbennen. Factoryreset im TWRP. ( Achtung Gerät startet dannach 2mal, nicht erschrecken )
EDIT 3:tak vyřešeno.Problém je v tom že na německých telefonech to přepisují a radí přepsat z o2/hw a de/weu nebo eeu..ale to mi nešlo,takže sem zkusil přepsat to podle původního cust jak to bylo v ofiko rom z o2/dt a de/cz pak továrnín restart a tradáaaaaaaaaaaaaaaa mám ofiko lištu :lol: .Takže celej zádrhel a koumání bylo jen dík složce cust :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: FreeYourMind (AOSP-Style)

Příspěvek od Standa2011 »

Mám tuhle ROM a lišta je super. Při každém restartu nebo zapnutí mobilu to píše Android se upgraduje. Je to normální? U B171 mi to nepsalo :shock:
A taky musím při každém restartu znovu aktivovat Správce zařízení...mám aplikaci za zhasnutí displeye Screen Off and Lock.

Uživatelský avatar
Jardatrek
Příspěvky: 38
Registrován: 23. 4. 2013 10:24
Zařízení: Huawey ascend Y300
Operátor: Vodafone

Re: FreeYourMind (AOSP-Style)

Příspěvek od Jardatrek »

mitsuu84 píše:EDIT 3:tak vyřešeno.Problém je v tom že na německých telefonech to přepisují a radí přepsat z o2/hw a de/weu nebo eeu..ale to mi nešlo,takže sem zkusil přepsat to podle původního cust jak to bylo v ofiko rom z o2/dt a de/cz pak továrnín restart a tradáaaaaaaaaaaaaaaa mám ofiko lištu :lol: .Takže celej zádrhel a koumání bylo jen dík složce cust :lol:
Nějak to nechápu, co mám přepsat já když ve složce cust mám jen složku lost+found a nějakej soubor hw ?
Huawei ascend Y300

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: FreeYourMind (AOSP-Style)

Příspěvek od Standa2011 »

Měl bys tam mít adresář o2 a ten přejmenuj na dt
Pak do něho vlezeš a tam je další adresář de a ten přejmenuj na cz. Pak tovární restart.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FreeYourMind (AOSP-Style)

Příspěvek od mitsuu84 »

to Jardatrek: Záleží jakou verzi si nahodil.Pokud tuhle poslední,máš tam složku o2.Pokud jinou verzi a nebo jinou rom co sem semka dával a O2 složku tam nemáš(máš v cust jen složku lost+found a soubor hw),stačí stáhnout tenhle .zip´,flash v recovery a složku v cust ti to vytvoří.A pak přepsat.
Standa2011 píše:Mám tuhle ROM a lišta je super. Při každém restartu nebo zapnutí mobilu to píše Android se upgraduje. Je to normální? U B171 mi to nepsalo :shock:
A taky musím při každém restartu znovu aktivovat Správce zařízení...mám aplikaci za zhasnutí displeye Screen Off and Lock.
Mě to po restartu nic nepíše,že se upgraduje(Ten upgrade systému mi to psalo tuším je prvních pár restartů.).A používám Screen off aplikaci a aktivovat práva taky nemusím po restartech.(je to fajn,zhasnu aplikacou,rožnu volume čudlem a čudl power šetřím :lol: :lol: )
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: FreeYourMind

Příspěvek od Standa2011 »

Jo je to frajeřina zapínání tlačítky volume,ale poslochám písničky při zhasnutém displeyi a tlačítka volume používám na zesílení a zeslabení což tady nejde. Takže pro mě nepraktické. :cry:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FreeYourMind

Příspěvek od mitsuu84 »

Ahaa..ono se to da zrusit to probouzeni volume tlacitky,sem nekde videl flash soubor na to aj.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Vlczek
Příspěvky: 30
Registrován: 25. 5. 2013 12:07
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: FreeYourMind

Příspěvek od Vlczek »

Hoj, zkouším tenhle ROM ale pořád problém s lištou
Nevím co dělám špatně ale pořád tam tu lištu nemohu nahodit. Už jsem použil i ten zip soubor. Přepsal na o2 a dt a pak restart a pořád nic. Tak teda nevím kde dělám chybu.

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: FreeYourMind

Příspěvek od Standa2011 »

Pro ty co mají problém s přejmenováním složek a lištou je ke stažení už upravená verze. Vše je už správně přejmenováno a stačí jen flashnout. Vyzkoušené 8-)
https://docs.google.com/file/d/0By3URD8 ... ring&pli=1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FreeYourMind

Příspěvek od mitsuu84 »

Dík ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět