Přidej se

Oskarta - virtuál Vodafonu

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Pavel »

Běž tvrdě do nich. Škubou z lidí peníze, tak ať se občas taky snažej.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

:-D :-D vcera bububu a dnes uz trikrat volal operator :-D,HOTOVO,preneseno :-D,omluvili se,ale zadne odskodne v podobe kreditu se nekonalo.nevadi,mam to z krku a doma klid ;-) :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Pavel »

Tak aspoň že tak. Ale nějaký kredit přidat mohli,co? :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

To mohůi noo,ale at si ho nechaj,ale hlavne at delaj to,co naslibujou,vis jak,to me mega vytaci.Zajimavy je to,ze vcera jsem udelal dusno na lince operatora,vyhrozoval jim ČTÚ a dnes je preneseno,tak jak je to sakrys mozny????od 10.12. clovek ceka jak piiiip,a nic,pak jim ponadava do ruznych veci a najednou to jde?At jdou haje s takovym jednanim v dnesni dobe...nemam na ne slov.jeste ze se to netyka meho cisla,ale meho tatky,jinak bych zrovna dnes zadal o prenos jinam z oskarty :-D,jen z principu ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Tak stát se to může. Vem si že Oskarta je na trhu teprve 1 měsíc a 9 dní. Nechci je teda nijak omlouvat, ale je to "novej" operátor, tak snad to v nejbližší době všechno vychytají. :) Já jsem dal jednu sim kartu taky taťkovi, ale číslo jsme nakonec nepřenášeli. A všechno jede v pořádku, takže zatím spokojenost. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

No sláva ... :)
Ono jim to nějak dlouho trvá i v té samoobsluze, rušil jsem tam rooming a ten internet, ale mylně jsem se domníval, že to "odklepnu" a je hotovo, když jsem to následně kontroloval tak vše bylo při starém, až druhý či třetí den a to jsem to dělal znovu a znovu, prvně se ukázala změna u roomingu a třetí den konečně i u netu...
Přitom několik úvodních hodin s tím nešlo dělat vůbec nic, prvně to psalo technické problémy na dané www netu a pak zase, že se zpracovávají data...
Doporučuji, pro jistotu, si to v té samoobsluze u služeb sem tam překontrolovat, ..
(zelená - služba je funkční, černá - vypnuta) ;)

------------
Přestože sms - potvrzení o změnách - přijdou, tak v samoobsluze to vidět rozhodně nebylo i dva dny a jak jsem uvedl výše..
-----------
Tak jsem to teď znovu kontroloval a vypadá to - OK, že už se to snad konečně stabilizovalo..u obou karet 8-)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Tak a už mám další smutnou zkušenost s "oskartou",
dnes mi bylo voláno z tohoto telefonního čísla 0420 840 999 888 je to relaxmobil - gratuluji opravdu skvělé "praktiky".
Jak se tak rychle dostali k telefonům oskarty?
Ozve se vám automat - čekejte na hovor a pak se ozve zvuk, tedy jako když někomu voláte sami > 840 < to jsou tzv bílé linky........
Takže jsem to ihned típnul.
Pokud jste s tím setkali asi by bylo na místě napsat jim na mejl > info@relaxmobil.cz < a upozornit je na možné podání trestného oznámení..........

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Teď je otázka, jak se k nim to číslo Oskarty vůbec dostalo. Mohli posbírat čísla někde na webu, z inzerátů apod. Nemyslím si, že by jim to předal přímo Vodafone.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

No právě, protože tohle nové nikde na netu nepochoduje ........
Ale zřejmě jsou nástroje, které automaticky generují čísla, které pak vytáčí a pokud mají kontakt - odezvu v přijatém hovoru tak provedou následně připojení ke svým operátorům. A jak vidno stále jim to beztrestně prochází, už bylo by na čase s tím něco udělat.
Specializují se na východní státy kde, jak se domnívají, si mohou dovolit svoji agresivní politiku uplatňovat beztrestně. Otázka zní - jak dlouho ještě?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Včera se objevil podobnej problém na Facebook stránce Oskarty. Taky tam někdo psal, že se mu ozývají na nové Oskartě různý firmy s reklamou. Jestli to teda nejseš přímo ty. :) Jsem docela zvědavej na vyjádření Vodafonu. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět