Přidej se

Problém s paměťovou kartou

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
kuncik
Příspěvky: 13
Registrován: 14. 9. 2013 19:32
Zařízení: Huawei Ascend G510
Operátor: Oscar

Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od kuncik »

Zdravím, mám takový menší problém. Některé aplikace mi přestali spolupracovat s paměťovou kartou, kartu mám zapojenou, v uložišti ji vidím, přes správce na ní můžu pracovat, kopírovat na ní a s ní. Zkoušel jsem několik restartů, několikrát odpojit a zapojit. Nepomohlo to. Jednou už jse mi to stalo, ale to jsem dělal pak tovární nastavení. Teď jsem mi to nechce dělat. Nevíte někdo co stím.

tomas
Příspěvky: 30
Registrován: 20. 10. 2013 11:08
Zařízení: Samsung S4 mini
Firmware: Stock 4.2.2
Operátor: O2

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od tomas »

Co je to za kartu? Nedavno jsem kupoval dve Kingston 16MB class 10 a obe brzy zacaly zlobit az odesly uplne.

kuncik
Příspěvky: 13
Registrován: 14. 9. 2013 19:32
Zařízení: Huawei Ascend G510
Operátor: Oscar

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od kuncik »

Kingstom 8GB class 4, no tak to doufám že to je jen chybička. Ale je fakt že mi v něm už odešla jedna 16 GB, ale to přičítám spíš čtečce karet ne telefonu.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od davehanz »

Ahojte,napisu muj problem i sem do prislusneho tematu.

Z niceho nic se mi odpojila pametova karta za provozu,tak jsem ji vyndal,vlozil znova a nic,rekl se si,asi se ji neco stalo.Tak jsem zkusil tovarni nastaveni a reset,zkusil sem dalsi tri ruzne pametovky a stale to zadnou nenacte a nenajde.pouziva se pouze vnitrni uloziste.Co s tim muze byt?vedel by nekdo?

V menu-nastaveni-uloziste ji vubec nevidim,ani jednu z tech tri zkousenych...
Naše forum, vaše forum :-)

milan71
Příspěvky: 8
Registrován: 24. 12. 2013 20:27
Zařízení: Huawei G510

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od milan71 »

mám stejný problém.SD se prostě v mobilu nenajde,když ji dám do samsung galaxy chat,nokie 5230 a PC,tak se detekuje.....naformátovaná byla v PC a je OK.nevíte někdo co s tím???jde o kigstom 16 GB.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od davehanz »

jen a jen reklamace,bohuzel,a pokud mas jako ja G300,tak ti nejspis mozna asi taky vrati penize,pac nejsou nahradni dily :-).Me je jeste nevratili,pac maji do 8.1. cas
Naše forum, vaše forum :-)

milan71
Příspěvky: 8
Registrován: 24. 12. 2013 20:27
Zařízení: Huawei G510

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od milan71 »

Tak vyřešeno...Dnes jsem koupil novou mikroSD Crono 32 GB(balení s adaptérem a čtečkou USB,Exasoft 590,-),vložil do founu a hned se našla.Jede jak má....Prodavač říkal,že je třeba asi použít kartu novou a né formátovanou starou.Starou 16GB jsem vložil do Nokie 5230,hned se našla a foun si nainstaloval i složky,to znamená,že je v pořádku.Tak nevím,ale hlavně,že se to vyřešilo.....

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Problém s paměťovou kartou

Příspěvek od davehanz »

Hmmmm,zvlastni,me to nepomohlo,zkusil sem 6 ruznych pametovek,a nenacetlo to ani jednu z nich,tak je na reklamaci.
Kazdopadne je fajn,ze jsi to vyresil a vse funguje :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět