Přidej se

Baterie, reklamovat?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Pecan6
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 9. 2013 12:22
Zařízení: Huawei Ascend G510
Firmware: AOSB KitKat 1.3.2
Operátor: O2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Baterie, reklamovat?

Příspěvek od Pecan6 »

Už jsem tady jednou psal, že moje G510 nemá moc dobrou výdrž, ale teď posledních pár týdnů mě výdrž ještě více sere!! Nabiju ráno na 100%, po FB, Whatsappu, nějaké to volání, foťák mi je schopný vydržet jen půl dne! Proto se ptám, myslíte si, že je to na reklamaci? :evil:

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Baterie, reklamovat?

Příspěvek od myg74 »

Mij názor je takový,ze pokud ti na pozadí jede fb,whatsapp a podobný aplikace,s reklamaci neuspěješ. Zkus si dát mobil do továrního nastavení nebo se zbav toho balastu,nebo vypni synchronizaci a uvidis, ze ti vydrží déle.....
P.S.: máš originální romku, jak dlouho ho máš a další informace by nebyly od veci.?
To ze napises ze už jsi to tu jednou psal neznamená,ze to každý ví nebo to bude hledat ;-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Baterie, reklamovat?

Příspěvek od Exp »

Nedávno se řešilo něco podobného u Y300, mrkni tady: viewtopic.php?f=17&t=3279
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Tinti1998
Příspěvky: 31
Registrován: 10. 2. 2014 16:46
Zařízení: Honor 4C
Operátor: mobil.cz

Re: Baterie, reklamovat?

Příspěvek od Tinti1998 »

Měla jsem stejný problém, šla jsem to reklamovat a problém byl v nabíječce, která zblbla baterii. Aby se to spravilo řekli mi, že to mám nechat úplně vybít ( na méně jak 5 procent) a přes noc nabít (a asi tak 3 krát zopakovat).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Baterie, reklamovat?

Příspěvek od davehanz »

Ja mel kdysi na G300 ten samy problem,vse bylo vypnuto a tel vydrzel tak 6h v provozu.nasledovala reklamace,byla vymenena zakladni deska,nejaka chyba na ni.ne vzdy to musi delat nejaka app zapnuta na pozadi.ale appky na pozadi umi taky skvele zatocit s vydrzi...chce to prvni vyzkouset vsechny mozne zpusoby doma,pak az uplne nakonec resit reklamaci :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět