Přidej se

IPTV

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: IPTV

Příspěvek od michalkalensky »

Mě to pres MX Player nešlo tak jsem stáhl VLC :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: IPTV

Příspěvek od Pavel »

A musíš být připojen přes Wifi nebo stačí mobilní data?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: IPTV

Příspěvek od michalkalensky »

mno já jsem to zkoušel jenom pres wifi a pres data ne mám mobil.cz a data vyčerpaný takze rychlost je 32kb/s :D Takze se obávám ze to nepůjde ale jdu zkusit :)

EDIT: Tak na datech s rychlostí 32kb/s mi to nejede ale to se dalo čekat :D Taky vám ty programy chvilku bězí a pak spadnou?? :(

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: IPTV

Příspěvek od Pavel »

Mám taky Mobil.cz a data vyčerpaný. Tak mi to teda nepůjde. Přístup na Wifi nemám takže nemůžu vyzkoušet.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: IPTV

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak sem to taky vyzkoušel a musím říct že to šlape perfektně,na wifi.Na 2G se to ani nenačte a 3G sem nezkoušel.Přes BS Player mi to nejelo ale s VLC v pohodě.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět