Přidej se

Nelze provést oficiálni update na ICS

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
exinfo.co
Příspěvky: 2
Registrován: 8. 8. 2013 15:10
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: mobil.cz

Nelze provést oficiálni update na ICS

Příspěvek od exinfo.co »

Dobrý den, měl jsem jeden huawei ascend g300, měl jsem tam android 4 . Aktualizoval jsem si prostředí na emotion UI .. prostě jsem to jen přepsal tím prostředím z xda developers ... Byl omlácenej a pak mi do mého hwi napadaly železné piliny a šel do kopru... Dal jsem ho na reklamaci (mam ho od vodafonu) a tam mi dali novej... No jo, jenže ten má android 2.3.6 a je to pro mě velký krok zpět... Bohužel nefunguje OTA - nenalezne žádný firmware... Ani přes HiSuite, ani general version ze stránek výrobce... S tím, že HiSuite ho nevidí -_- . Nevím, jestli je to softwarová záležitost, nebo chyba telefonu. Mám ho jít reklamovat? Uznají mi to v servisu? ... Zase být měsíc bez telefonu, to je celkem vopruz.. Děkuju .

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nelze provést oficiálni update na ICS

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Pokud nefunguje OTA, máš ještě možnost nainstalovat to přes dload. Zkus přímo z 2.3.6 nainstalovat některý ICS. Třeba rovnou nejnovější B952 General Version: viewtopic.php?f=4&t=155.

Pokud by to nešlo, tak budeš muset udělat ještě mezikrok. A to buď stáhnout a nainstalovat verzi B937 (odkaz je tady v návodě v bodě 8: viewtopic.php?f=15&t=330) a teprve potom B952 GV a nebo by měl jít nainstalovat B948 Singapur a z něj pak na B952 GV. Vyber si jednu možnost. :) Taky záleží na které verzi chceš skončit, ale B952 GV je podle mě z těch oficiálních ICS firmwarů pro G300 nejlepší.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět