Přidej se

Zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
truhlikova
Neregistrovaný uživatel

Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od truhlikova »

Dobrý den, chci se zeptat. Je to asi týden, co mi vlevo nahoře začal vyskakovat vykřičník a tam hláška..zprávu se nepodařilo odeslat..dotkněte se obrazovky a zkontrolujte zprávy..když se jí dotknu..hodí mě to na prázdnou zprávu. Docela mi to vadí, když odešlu sms..tak mi to pokaždý napíše..ale zpráva se doručí. Prosím Vás, můžete mi poradit, co s tím?? Zprávy jsem skoro všechny vymazala..ale dělá to pořád. Podle mě se to stáhlo s nějakou aplikací. Díky moc.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Může to mít víc příčin. Nejdřív bych zkusil asi vymazat úplně všechny zprávy a konverzace (můžeš si udělat zálohu např. programem "SMS Backup & Restore" a pak si to kdyžtak obnovit).

Jestli máš v telefonu Android 4.0 (ICS), tak můžeš zkusit jednotlivé aplikace postupně vypínat (aspoň ty instalované v poslední době, když ti to začalo blbnout). Je to v menu - nastavení - aplikace - stažené. Rozklikni tam aplikaci a mělo by tam být tlačítko "Vypnout". Nemusí to být ale u všech. Nebo zkusit na stejném místě "vynutit ukončení". Případně odinstalovat všechny aplikace nainstalované během toho týdne a pak je postupně instalovat zpátky a mezi tím zkoušet ty zprávy.

Šlo by taky udělat tovární nastavení, které by mělo tento problém ostranit. Ale to je asi až poslední možnost, protože tím příjdeš o všechna data v telefonu (nejdřív kdyžtak zálohovat).

Může být taky chyba na straně operátora (vrací zpátky hlášku o chybném odeslání).

EDIT: Zkus se mrknout ještě sem, jestli to nebude podobný problém: viewtopic.php?f=14&t=311
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

truhlikova
Neregistrovaný uživatel

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od truhlikova »

Děkuji Vám moc...ano byl to přesně ten stejný problém :-). Nainstalovala jsem tu aplikaci Handcent SMS..a vyhledalo mi to, tu neodeslanou sms, kterou jinak nebylo možné zobrazit..a je po problému :-)...ještě jednou díky, už tam ten otravný vykřičník nevyskakuje :-).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Exp »

Není za co. :) A díky za info o vyřešení.

PS: Doporučuji mrknout na pravidla fóra bod 3 :) : viewtopic.php?f=12&t=2. Je to sice dobrovolné pravidlo, ale třeba příště. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

truhlikova
Neregistrovaný uživatel

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od truhlikova »

:D :D :D z bodu 3 si beru poučení :lol: ...dobře tedy tak díky a ahoj ;)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Návštěvník »

Prosím Vás.Mám stažený v mobilu tu aplikaci handcent sms a nevím jak kam přsně tam mám zadat to vyhledání té neodeslané sms. Mám úplně stejný problém. :( Poraďte mi jak na to.Díky moc. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Exp »

Mrkni do menu té aplikace Handcent SMS a tam by měla být někde položka "nedoručené zprávy". Na to klepnout a mělo by to zobrazit seznam těch problémových zpráv, které bude potřeba vymazat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Návštěvník »

To jsem tam právě nenašla.Jsou tam zprávy jen příchozí a odchozí,ale ne nedoručené,tak nevím teda.

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem zkusila vymazat ještě celou konverzaci a vypadá to,že je po problém. :) Naštěstí jsem tam neměla moc sms,ale nakonec jsem našla i ty nedoručené sms po delším zkoumání,ale už se mi tam nic neobjevilo.Ale díky za radu. A chtěla bych se ještě na něco zeptat.U té nedorečené sms mi vsem tam začalo vaskakovat i výběr metody zadávání dat,tam mám zaškrtly metoda vstupu Huawei a pod tím je napsaný nakonfigurovat metody vstupu.Co to po mě chce? Mám mobil teprve pár dní,tak se zatím seznamuju. Tak děkuju za odpověď.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zprávu se nepodařilo odeslat!

Příspěvek od Exp »

Jo to je taky možnost. :) Když vymažeš všechny zprávy, tak to zmizí taky.

Když stiskneš v Handcentu tlačítko menu tak se zobrazí ikony. A tam jsou takový 3 tečky - "Více" a pod tím je přímo položka "Nedoručené zprávy" s vykřičníkem. :)

Jinak metoda vstupu je výběr klávesnice. Vstup Huawei je klávesnice Touchpal a pak je tam ještě klávenice od Googlu. Nastav si tam klávesnici jakou chceš používat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět