Přidej se

Huawei Ascend Y550

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Huawei Ascend Y550

Příspěvek od PepaStepa »

Ahoj! Ascenda Y550 jsem pořídil včera (konečně zase Android, jupíí!) na Alze za 3320,- (Já vím u Vodafonu se dá sehnat ještě levněji). U founu mě celkem uchvátil pěkně barevný IPS display. Vzhled mobilu je vcelku obyčejný, ale má pěkně oblé hrany po celém obvodu a dobře se v ruce drží a ovládá. Systém telefonu (Kitkat) a nadstavba EMUI (v2.3) jsou dobře odladěný a pro mě i líbivý, zatím se nic neseká. Pěti megapixelové fotografie jsou po stranách snímku lehce mázlé, ale při prohlížení v mobilu dostačující. GPS fixace je rychlá, ale to bylo vlastně u všech Ascendů co jsem kdy měl. Někomu můžou vadit nepodsvícená senzorová tlačítka. Mě osobně vyhovují, alespoň tak neoslňují při nočním brouzdání po netu. Tlačítko na ovládání hlasitosti a zap/vyp tlačítko po stranách přístroje mi z počátku připadaly dosti úzké a nízké, ale zase tak nedochází k náhodným stiskům někde v kapse jako tomu bylo u mé G510. Ještě se musím poohlédnout po nějakém silikonu. Za mě: slušný low-end na takové to běžné tahání ;).
Naposledy upravil(a) PepaStepa dne 13. 4. 2015 20:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend Y550

Příspěvek od Exp »

Ahoj, tak ať dobře slouží a díky za info. Windows Phone teda nakonec nevyhovoval? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ffighter
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 4. 2015 17:32

Re: Huawei Ascend Y550

Příspěvek od ffighter »

Ahoj všem.Chtěl bych se zeptat na jednu triviální věc,ovšem pro mě,respektive mou slečnu nepřekonatelný problém.Dnes si pořídila tuhle krabičku a samozřejmě v tom celý den leží nastavuje připravuje atd atd.ALE!! Nepřekonatelný problém přiřadit ke kontaktu obrázek volajícího.Sám jsem si k tomu sednul a fakt to za boha nedokážu zprovoznit.Zvolím,vyberu z galerie,přiřadím,uložím a....obrázek se neobjeví při volání toho dotyčného.Mají být obrázky na vnitřní poměti,nebo stačí na kartě,nebo v nějakém special souboru???Nejsem žádný jelito,abych to všude jinde nenastavil,ale tady prostě problém rozchodit.Je tam nějaký skrytý fígl?Díky moc za pomoc :-D

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Huawei Ascend Y550

Příspěvek od PepaStepa »

Osobně s tím problém nemám. Obrázek, který prirazujes ke kontaktu může byt kdekoli ve složce. Ulozim a obrázek zůstane. Takto jdou editovat pouze kontakty co jsou uloženy v paměti telefonu, nikoli na SIM kartě.

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend Y550

Příspěvek od Androidě »

Mám to stejně, pokud mám kontakty v cloudu tedy na Google učtu (ostatní nevím a u simky to určitě nejde) není problém po najetí at v telefonu, či na webovém rozhranní gmail, v kterém jsou kontakty a jejich správa taktéž, ke každému přiřadit fotografii, vyzvánění, adresu a spustu dalšího.
Před uložením fotky si ji mohu oříznout a patřičně upravit, ted mluvím o editaci v telefonu.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět