Přidej se

Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Na Mobilenetu vyěla recenze s názvem Honor 3C: debut jak má být

Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

hompmo
Příspěvky: 3
Registrován: 11. 12. 2014 19:32

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od hompmo »

chlapci...co pouzdro?...jaké používáte na Honora 3c...díky za tipy...

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od xondrax »

Pridavam se k vlastnikum Honora.szivame se...zatim jsem jen zklamany z neobnoveni smsek zalohovanych v appce sms backup + ale ten prestal fungovat i zene na G510.Vyhodi to java.security.cert.CertPathValidatorException:trust anchor for certification path not found
Pouzdra objednany z ebay a aliexpress.Jeste vaham s tempered glass,nejaky levny folie uz jsou na ceste.Jaky to ma sklo v zakladu?Aspon trochu gorila,nebo neco jinyho?

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od Mr.Oizo »

Sklo je tam pouze obyčejné tvrzené žádná gorila.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Recenze od Mojandroid.sk s názvem Honor 3C: Prekvapí cenou aj výbavou ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

radval
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 12. 2014 11:38
Zařízení: HONOR 3 C
Operátor: OneNet

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od radval »

Dobrý den, má takový začátečnický dotaz, ale opravdu si nevím rady.
Mám Honor 3C, v něm 2 SIM Vodafone, jednu soukromou a jednu služební.
1.)Jde nějak v telefonu přejmenovat ty názvy karet ?
2.)Druhá otázka, lze někde přiřadit jiné vyzvánění druhé sim kartě, abych hned poznal na jakou kartu mi kdo volá?
Děkuji za radu.

dave21
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 12. 2014 18:55

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od dave21 »

Vypadá, že jsi přešel taky ze samsungu. Na tohle jsem taky nepřišel a myslím, že to neumí.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitsuu84 »

Zmenit jmeno nebo barvu oznaceni sim nejde tusim..i kdyz zmena nazvu tam asi byla..ald to by se dalo nahradit nejakou aplikaci z google play na spravu sim karet ne?

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od xondrax »

Cao,snazim se prolouskat XDAckem kolem 3C a vypada to,ze oficialni evropska 3C distribuce ma zamceny bootloader a tim padem to i s rootem to vypada vselijak.na XDA sice nekteri pisou,ze jim postup na asijsky 3C funguje i na evropsky kusy nicmene jsou tam obvykla varovani /ja jsem vam to rikal blablabla/.
Co me ale zarazi,nikdo tam nezminuje moznost ziskat kod bootloaderu primo od Honor/Huawei a odemceni pres adb?!?
Ja teda zatim vyckavam na ofiko update na KK a emui 3.0,ale do budoucna me urco zacnou svrbet prsty a budu chtit si hrat ...trebas aspon s upravama build.prop /i kdyby jen ty ikony zmenit z huawei na googlovsky/...
Jinak jsem z 3C takovy spis rozmrzely,myslel jsem ze si vyrazne polepsim,ale : fotak je teda zatim tragedie - jeste na displayi vypada pouzitelne a pak pri blizsim ohledani/zoom nebo na pc/ je videt neostry detaily /logo vyrobce TV napr.,text na tricku/,RAM holej system sezere pulku - pritom na Alcatelu jsem mel taky 4.2.2 a mel jsem z 1gb i 400mb jeste volnyho /stejny appky v obou founech/,na 3G baterka udela max den na 2G v poho 2.Cekam na obaly a folie,abych se o nej moh bat o neco min - precijen ty hladky leskly zada,"obyc.tvrzeny sklo" vzbuzuji u me obavy,aby mi to neupadlo :) kdyz uz mi pada google Fit :(
ty sms jsem nakonec obnovil.
Edit : na Antutu je rozdil mezi 3C a dcerinym Op3n Dottem necelych 600 bodu ve prospech 3C :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od Mr.Oizo »

Vydrž na 4.4ku já na ní jedu a volnou RAM mám 1200 MB a to my jedou asi tři moje prográmky na pozadí. Baterka také drží dobře a fotky se my nezdají špatné ale mám verzi s čipem Kirin ale to by na foťák mýt vliv nemělo mýt.

Odpovědět