Přidej se

jízdní řády

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Ziki.h
Příspěvky: 14
Registrován: 2. 11. 2012 15:19

Re: jízdní řády

Příspěvek od Ziki.h »

Problem je v tom, ze nikdo nema kompletni data. Dopravci je musi davat do celostatniho systemu a do nej ma pristup jen Chaps. A ten ma myslim povinnost provozovat zdarma jen online verzi :( Offline data prodava.

tutti88
Neregistrovaný uživatel

Re: jízdní řády

Příspěvek od tutti88 »

Aplikacia CG Transit mi casto pada. Vacsinou tam z nicoho nic nabehne "Aplikacia CG Transit bohuzial prestala pracovat". Preinstalovanie nepomohlo. Mate niekto podobny problem?

(Pouzivam ROM B935, aplikaciu zaplatenu nemam.)

Syky
Neregistrovaný uživatel

Re: jízdní řády

Příspěvek od Syky »

CGtransit je offline a nemusíte nic platit používám ji už 12měsíců a vlaky v tom jsou zadarmo ale musi se aktualizovat když je výluka nebo tak nějak

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: jízdní řády

Příspěvek od Puget »

Někdo jim buď kecnul ten "Bug" a nebo na to přišli sami :D našel jsem sice tu složku ale i po vymazaní souborů ME to nenechá stáhnout zdarma jízdní řády.
Nevíte kam schovali nějaké soubory nebo co to udělali a jak to obejít?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: jízdní řády

Příspěvek od michalkalensky »

doprčic zrovna ted už to nejde obejít? :D :(
Ráno mi to zrovna ohlásilo,že mi to brzy vyprší!! :cry: :roll:

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: jízdní řády

Příspěvek od Puget »

ME to hlásilo včera a dneska mi to vyprselo. Naštěstí už je po skole. Jestli prijdes na způsob tak mi pls řekni :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: jízdní řády

Příspěvek od michalkalensky »

mě už to taky vypršelo :( Dobře já zkusím přijít na způsob ;) :D

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: jízdní řády

Příspěvek od Puget »

Gl :)
Zkus na to nejdříve přijít tak, abych kvůli tomu nemusel formátovat pametovku, dávat mobil do tovarniho nastaveni nebo rootovat ho.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: jízdní řády

Příspěvek od michalkalensky »

a hele předtím jsi to dělal jak? Že jsi tu něco psal,že víš jak to mít furt a neplatit?

To jsi něco řikal,že přeinstalovat,že ano?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: jízdní řády

Příspěvek od Puget »

Předtím jsem akorát mazal starý jízdní řády v nějaké složce. Už si ale nepamatuji cestu, smazal jsem celou tu složku ve snaze obejít to.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět