Přidej se

In-počasí

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

In-počasí

Příspěvek od Exp »

Česká aplikace na předpověď počasí. Má docela dost užitečných funkcí a hlavně widget na plochu ve 3 velikostech (2x1, 4x1 a 4x2). Je tam spousta možností v nastavení, včetně stylu ikon, vzhledu widgetů atd. Umí přidat i informaci o aktuální teplotě do notifikační lišty, zobrazovat svátky, rychlost větru a spoustu dalšího. A hlavně zobrazuje přesněji než originální vestavěné počasí + widget v Huawei telefonech: viewtopic.php?f=8&t=2818

Otestováno na G300 a funguje bez problémů.

V paměti zabírá cca 6,8 MB ram.

Narazil jsem i na článek, který je sice už starší, ale srovnával přesnost předpovědi několika aplikací. In-pocasi v něm dopadlo z těch bezplatných úplně nejlíp: http://www.svetandroida.cz/test-ktera-a ... asi-201206

Aplikace je zdarma ke stažení z Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... dget&hl=cs

Obrázek
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

tomas
Příspěvky: 30
Registrován: 20. 10. 2013 11:08
Zařízení: Samsung S4 mini
Firmware: Stock 4.2.2
Operátor: O2

Re: In-počasí

Příspěvek od tomas »

Jo, nejlepší počasí jaké znám. Po zkoušení různých aplikací jsem zůstal u tohoto. Používám dva widgety současně - 4x2 a 4x1

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: In-počasí

Příspěvek od doktor365 »

také používám a spokojenost a řekl bych i přesné

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: In-počasí

Příspěvek od mitsuu84 »

Povedená aplikace.Líbí se mi aj funkce kamery,že aniž bych vylez z postele,můžu se podívat jak to vypadá venku ve městě :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: In-počasí

Příspěvek od itomisak »

Já používám UNIWeather ;-)
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: In-počasí

Příspěvek od Pavel »

Vypadá to hezky, vyzkouším.
Jinak používám Aladina a Meteor a občas to hlásí nepřesně, ale s tím se musí počítat.
Počasí se mění každou chvíli :D
Vzhledově se mi líbí AcuWeather, které je v základu.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: In-počasí

Příspěvek od michalkalensky »

já používám Android Weather s parádními widgety a ještě mám nainstalovaný Aladin ;)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: In-počasí

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Spokojenost, používám.. Měl jsem několik jiných aplikací, než jsem zůstal u tohoto (v asistenci s Meteorem a jen tak pro legraci s Aladinem).. Widget mám na hlavní obrazovce, zobrazuje přesně to co mi vyhovuje..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: In-počasí

Příspěvek od Exp »

Tak ještě jsem otestoval Palmary Weather, které dopadlo v tom testu přesnosti (odkaz v prvním příspěvku) úplně nejlíp. Je taky výborné, ale vracím se zpátky k In-počasí (widget v této aplikaci mi vyhovuje nejvíc - čas, datum, budík, svátky, předpověď, odkaz na článek atd.). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: In-počasí

Příspěvek od Pavel »

Mám tak nainstalováno to In-počasí a nejde mi dát na plochu widget. Vůbec není v nabídce widgetů. Nevíte co s tím?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět