Přidej se

In-počasí

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: In-počasí

Příspěvek od Exp »

Zkus přeinstalovat. Já s widgety nemám problém, jedou všechny velikosti. Používám Holo launcher a tam je to normálně v seznamu, když podržím prst na ploše. Ale launcher by na to neměl mít asi vliv.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: In-počasí

Příspěvek od mitsuu84 »

Já používám Nova launcher prime a taky mi widget in-pocasi funguje v pohodě ;-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

tomas
Příspěvky: 30
Registrován: 20. 10. 2013 11:08
Zařízení: Samsung S4 mini
Firmware: Stock 4.2.2
Operátor: O2

Re: In-počasí

Příspěvek od tomas »

Pavel píše:Mám tak nainstalováno to In-počasí a nejde mi dát na plochu widget. Vůbec není v nabídce widgetů. Nevíte co s tím?
Nemas to nainstalovaný na kartě? Widgety musejí být v telefonu.

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: In-počasí

Příspěvek od Pavel »

No jo, máš pravdu, už mi to jede. Dík. Taková hloupost. Vůbec mě to nenapadlo, asi stárnu :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: In-počasí

Příspěvek od Exp »

Tak po pár dnech ostrýho provozu a testování je In-počasí výborný. Předpověď vychází, aktuální teplota sedí přesně. Včera jsem měl v mobilu 6°C, teploměr za oknem ukazoval 5,8 °C. Teď In-počasí ukazuje 4°C a na teploměru mám 3,9°C. Už dva dny hlásí, že v neděli u nás bude pršet a doopravdy prší. :) Oproti té originální aplikaci od Huawei, která mi teď i přesto, že prší ukazuje polojasno a slunce, je to určitě velký posun dopředu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: In-počasí

Příspěvek od Pavel »

Nechápu proč mám v notifikační liště teplotu v Broumově, vždyť je to přes sto kilometrů daleko :o
Jak to tam nastavím aby mi to ukazovalo teplotu v místě bydliště? Zkoušel jsem to a nic. Mám zapnutý internet i polohu a pořád tam je ten Broumov. Teplota se sice aktualizuje ale moje bydliště prostě ne a ne se tam ukázat :oops:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: In-počasí

Příspěvek od michalkalensky »

zkus zadat tvé bydliště ručně ;)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: In-počasí

Příspěvek od Pavel »

Jestli myslíš v nastavení téhle aplikace, tak to už jsem zkoušel a nic. Když najedu do aplikace tak aktuální počasí i předpověď mám podle toho místa které vyberu ze seznamu, ale v notifikační liště je pořád ten Broumov :lol:
Tam snad nejde zadat jakékoli místo, musíš vybrat jen z toho omezeného seznamu, ne?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: In-počasí

Příspěvek od michalkalensky »

já měl In-počasí nainstalované asi 2 hodinu ale vím, že jsem si své město kde bydlím zadal ručně a vše fungovalo :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: In-počasí

Příspěvek od Exp »

Máš pravdu. Tu notifikaci nepoužívám, ale teď jsem to vyzkoušel a přesto že mám všude nastavené (ručně) Brno, tak mi to ukazuje v notifikaci Prahu. :roll:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět