Přidej se

HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
shatem
Příspěvky: 9
Registrován: 11. 12. 2013 1:25
Zařízení: Huawei Ascend Y300

HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od shatem »

Ahoj, lidi poraďte mi prosím, nějakou aplikaci, co dokáže změnit nastavení hardwerových tlačítek, konkrétně Domů. Ideální by bylo kdyby šla bez rootu ( pokud je to vlastně možný :D ) Já vim, že bych si to měl najít sám, ale po dlouhém hledaní a 3 nefunkčních aplikacích to vzdávám a prosím o radu. :D

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od Puget »

Jsem si jistý, že bez rootu to nepujde, a navíc na co chceš změnit tlačítko domů? :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od Jozef35 »

V Gravityboxe sa to da. Mozno nepotrebuje Google now. Ja mam nastavene na pridrzanie tlacitka vypnutie obrazovky npr.
Samozrejme treba root.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od mitsuu84 »

Jdou změnit i ostatní tlačítka.V ROM SlimKat mám třeba na menu tlačtko nastavený na dvojí poklep vypínací menu (Restart,vypnutí atd).Je možnost klasický zmáčknutí,dlouhý zmáčknutí a pak dvojí poklepání,takže možností jak si tlačítka nastavit je plno.A jak se psal už vejš Puget a Jozef35,bez rootu si neškrtneš ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

shatem
Příspěvky: 9
Registrován: 11. 12. 2013 1:25
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od shatem »

Jo taky pouřívám slimkat :) ale chci to na jinej firemní telefon, kterej si nemůžou rootnout. Ale tak aspoň díky, že už vim na 100% že bez rootu to nejde :D

tufail123
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 10. 2014 9:18
Zařízení: afaf
Firmware: dffafa
Operátor: gdag

Re: HLEDÁM: app co změní harwarová tlačítka

Příspěvek od tufail123 »

EDIT:tak fakt dík moc,funguje to ;) +420předvolbu* a je to :D Sice zas udělaj zmatky čísla ktery sou přenesený k jinýmu operátorovi,ale to je detail.Ty co mám v seznamu tak t-mob je t-mob,takže orientačně i kdybych volal na cizí číslo a hlásilo to třeba O2,to stačit bude.Ještě jednou moc dík ;)
aliiiii

Odpovědět