Přidej se

GPS Nacesty - offline česká navigace s mapou čr a sk

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

GPS Nacesty - offline česká navigace s mapou čr a sk

Příspěvek od davehanz »

Po brouzdání na GP jsem narazil na tuto vcelku novou českou navigaci. Je plně offline, je zdarma, mapy obsahují česko a slovensko :-)
Takže ji chci vyzkoušet, jak bude šlapat, lidi si ji docela chválí.
Jen připomínám, že PRO Mě je TOP offline navigace HERE.

Tady je odkaz ke stažení: https://play.google.com/store/apps/deta ... ty.android
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GPS Nacesty - offline česká navigace s mapou čr a sk

Příspěvek od davehanz »

Tak jsem něco málo s touto navigací najel :-) naviguje hezky, přesně, paráda, ale nesnesu jednu věc.... Když naviguje, a nikde jsem to v nastavení nenašel, je to, že nikde se nezobrazují Informace jako jsou kilometry do cíle, čas do cíle atd. Bez tohoto já osobně jezdit nemůžu. Takže za mě velké mínus, i když samotná navigace je super, takže tak
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS Nacesty - offline česká navigace s mapou čr a sk

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě na 101% vyhovuje Sygic a i když mám v telefonu i Here mapy nebo google mapy,seznam mapy bo waze,Sygic vede a eště nikdy mě ve štychu nenechal.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GPS Nacesty - offline česká navigace s mapou čr a sk

Příspěvek od davehanz »

Sám za sebe můžu jednoznačně říct, a to jezdím s navigací opravdu hodně, že nejlepší PRO MĚ je opravdu Here.... Ve všech směrech, čísla popisné v kdejaké obci, je naprosto přesná, a těsně před zahájením samotné navigace ti to dá na výběr ze tří tras, které vidíš krásně na mapě a přímo z nich si vybereš tu, kterou chceš jet.
Říkám, tahle ta je taky super, ale..... Mapy jen ČR a sr, ostatní placené, možná to někde v nastavení je, ale já to zkrátka nenašel, a bez toho se nedá jet, Ja prostě potřebuju vidět, kolik mi zbývá km do cíle a kdy tam cca budu, tady jsem to nenašel.
Ze Sygica sem přešel na Here, a nelituji, za mě nejlepší offline navigace.
Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného, má jiné nároky atd. Ale já jezdím s navigací víc než si kdokoliv umí představit, a budu tvrdit, že Here je top offline navigace ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět