Přidej se

ED Racing

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

ED Racing

Příspěvek od michalkalensky »

Pripravuje se nová hra ED Racing od stejného autora jako Extreme Demolition. S autorem si někdy píší a ptám se ho jak to vypadá a co je nového takze vám sem postupem času budu pridávat další informace ;)

Obrázek
Obrázek
Děláme první mapu, máme první auto a do toho programuju systém, ladím jízdní model a posouváme to kupředu každou noc :). Optimistické datum vydání někdy jaro/léto, realistické tak podzim.

Co se týká nějakých grafických vychytávek, které se objeví, tak to je:
- realtime odlesky
- špinění auta
- stíny
- ničitelné prostředí (na screenshotu je zatím víceméně jen kostra, na trati bude spoustu bordelu jako ve flatout ;-)
- samozřejmě ničení auta (plánujeme i opadávající kola :)
- jak můžeš vidět na screenshotu, tak se pokoušíme o travičku, aby to mobily zvládali. A mělo by to aspoň na tegrách a podobných šlapat. Na travičku ještě není vrhán stín, tak to v některých místech na screenu vypadá blbě.

Na screenshotu můžeš vidět, jak extrémní ničení máme připravené :-) Chybí mi tam zrovna textura nápravy a také špinění auta budou snad lepší, teď jsem přeprogramovával materiál, aby nebyl tak náročný a zároveň abychom ušetřili ramce i velikosti hry, tak to není ještě doladěné.

Tohle auto v podstatě asi vypadá nejhůř ze všech, co tam budou, protože bylo první, které jsem modeloval a teď už mám větší skill. Z připraovaných aut tam bude Camaro, Lamborghini Aventador, Hammer H1, nějaký pickup od Fordu, Range Rouver Evolve, Subraru WRX a pak ještě nějaká bláznivá auta, z kterých máme zatím jasno jen v kamionu (bez přívěsu).

Plánujeme dobít Android, iOS a Windows Phone (později i PC verze).

Chceme udělat také speciální derby kity na ty sporťáky, které je obrní :-)


Kablik Games
Jindřich Regál
Mno tak na Huawei Ascend Y300 to bude tak minimum na kterém to možná pojede. Chceme udělat volitelný počet oponentů, aby si to mohli zahrát i lidi na těhle starších telefonech. My testujem na Nexus 7 a jako starší referenci Samsung galaxy nexus, který je o něco pomalejší než sgs 2. Pro apple věci budem testovat na iPadu.

Kablik Games
Jindřich Regál

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: ED Racing

Příspěvek od michalkalensky »

Tak vývoj hry byl zastaven :( Na hře pracovali pouze 2 lidé a prý by to v takovém počtu nezvádli ale jinak se zase pracuje na jiné hře a to Parkourové plošinovce ve spolupráci s pražskými parkouristy ;)

Odpovědět