Přidej se

100 Doors 2

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

100 Doors 2

Příspěvek od Exp »

Další díl této výborné logické hry, kde musíte objevit způsob jak otevřít dveře. Třeba zatřást mobilem, zapálit oheň, najít klíč, odsunout zámky atd. :) Na G300 funguje bez problémů.

Zdarma ke stažení z Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... beta&hl=cs

Obrázek
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od michalkalensky »

Nějak nemohu přijít na to jak otevřít dveře 4,7,10,15,17,18,19 a 20 jj vím je toho dost :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od Exp »

A o tom to právě je. :lol:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od LukasA »

4.level - 5127
7.level - 3617
10.level -kliknes na fire a potom klikas na ty blikacky podle toho jak to letelo
15.level -jakoby hazis dverma podle čísel a podle šipky a podle toho na který straně to je tak s téma dverma
17.level - nahybas telefon a hodně necitlivě se ta koule podle toho koulí
18.level - tahas za závaží.. Nejlehčí nahoře nejtěžší dole
19.level -nevim
20.level -nevim

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od michalkalensky »

díky, ale už to mám udělaly jsme to dnes ve škole akorát jsme nepřišly na tu 19 s mouchama ale šly jsme dále ;)

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od Jozef35 »

Muchy su uplne jednoduche. Treba pocitat.

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od LukasA »

Taky jsem skousel zadávat počet pohybu ale asi jsem to daval ve špatným pořadí

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od michalkalensky »

Tak my už máme všech 100 dveří prozkoumané a z toho zavřených 6 a čekáme na další update s novými dveřmi ;)

EDIT: Chybí mi dveře č. 41,43,50,79,92 a 94 :lol:

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od LukasA »

Jak sem se tě ptal.. tak jsem myslel že už máš všechny levely hotový ale ty si myslel ze se ptám jen na jednu část..
Level 50 - 9123
Level 79 - seber sirky a prach potom kosticovci utrhneš ruku a dáš na ní prach potom za třese s s mobilem a spadne petka kterou dáš na tu ruku pak to zapálíš a osmahneš pavučinu na tom modrým čudlu...
Level 92 - klikáš na dlaždice podle pořadí jak se ti rozsvicí .. Dobře se to dělá se stylusem že si to dáš blikat a hned jedeš zatim
Level 94 - počty krystalů podle pořadí nad dveřmi takže 8466
41 43 taky nevím
Taky nevím level 19 ,37,62,82

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: 100 Doors 2

Příspěvek od michalkalensky »

19 - uděláš tak,že klikneš na mochu a počítáš kolikrát se přesune na jiné místo to samé u dalších much a jedeš podle papírku na lednici takže 4643
37 - klikneš na ty 2 plešky s barvou a dáš je do toho trychtýře poté nahneš telefon doprava a doleva a další 2 plešky také do trychtýře poté klikáš na barvy jak jdou v pořadí v nádobě takže červená,růžová,modrá,bílá,zelená,žlutá a červená
62 - Ten kus kamene na zemi posuneš doleva a pak nahneš telefon doleva a objeví se lebka a tu nasadíš na tu tyč co je zabetonovaná vlevo na tom kamenu nebo co to je :D Poté po lebce přejedeš prstem doleva a doprava a objeví se takové dvě ,,tyčky,, na zdi které vysuneš a pak na ně budeš klikat...dveře se otevřou
82 - Vlevo na umyvadle je kohoutek ten nasadíš na pravé umyvadlo, vypneš ventilátor červeným tlačítkem poté kohoutek pustíš a bude tam pára, ventilátor zapneš (červeným tlačítkem) a na zrcadle budou číslice to samé uděláš na druhé straně a další kohoutek najdeš napravo na zemi (musíš zaklepat telefonem myslím) a kombinace je 3167

Tak mě už chybí jenom 41,42 a 92 (nestíhám klikat na dlaždice) :lol:

Odpovědět