Přidej se

FPse for android

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

FPse for android

Příspěvek od mitsuu84 »

FPSE pro Android je nejlepší,nejrychlejší a nejvíce kompatibilní PSone emulátor pro kapesní zařízení,také známý jako PSX nebo Playstation 1.Aplikace je ke stažení za 70.46 Kč.



Odkaz na Google play je TADY
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FPse for android

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak sem pikaci nainstaloval a zkouším hry.Zkoušel sem Crash Bandicoo a ted Tekken 3.Hlavně ten Tekken mě zaujal,pač pro android takový hry nejsou :evil: .Vše šlape jak má,jen grafika je taková nic moc viz screeny :D .Ted zkouším Mortal Kombat 4 a návrat do dětství :lol: .Jen grafika podobně nic moc jak u Tekkena,ale neva :lol:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: FPse for android

Příspěvek od Exp »

Dodneška hraju na počítači přes emulátor Tekkena a Crash Bandicoota mám taky všechny díly. :) A nebo Driver je výbornej, Gran Turismo a spousta dalších her z té doby. Tenkrát to mělo svoje kouzlo a jsou to srdcovky dodneška. :)

Na PC hraju přes ePSXe a ten má taky Android verzi, ale zase jen placenou:
https://play.google.com/store/apps/deta ... psxe.ePSXe
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FPse for android

Příspěvek od mitsuu84 »

Škoda že hry typu Tekken nebo Mortal Kombat atd nejsou i klasicky na android.Nebo teda sem nic podobnýho co by za něco stálo nenašel.Přitom se jedná o povedený hry.Na Crash Bandicoo sem koukával kdysi dávno v TV na slovákách,kde to hrávali o ceny přes pevnou linku.Včera sem to hrál na mobilu chvilu a paráda.Třreba Grand Turismo,na to sou více méně náhrady jako Real Racing,GT Racing 2,Asphalt 8 atd,ale Grand Turismo je hold Grand Turismo :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: FPse for android

Příspěvek od Exp »

Joo Maxihra. :D To byla pecka tenkrát a sledoval jsem jako malej snad každej díl. Pamatuju si jak tenkrát běžel současně na jiném programu hokej, mistrovství světa, finále naši se Slovenskem a tenkrát jsme to vyhráli. A já jsem nevěděl na co se dřív dívat. Držel jsem v ruce ovládání a po 5 vteřinách přepínal mezi Maxihrou a hokejem. :D Dodneška si pamatuju, jak moderátorka té Maxihry v jedné chvíli oznamovala výsledky hokeje a jak byla naštvaná když jsme dali gól. :D

Jinak v té době jsme měli doma úplně první mobil - Philips Savvy (jeden z prvních mobilů, který uměl posílat grafické smailíky). :) Chtěl jsem do té Maxihry vždycky zavolat, ale nikdy jsem to neudělal - by mě na to asi ani při tehdejších cenách volání nestačil kredit, který tam nabíjeli naši. :lol:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: FPse for android

Příspěvek od Pavel »

Ten Mortal kombat jsem taky kdysi hrál na PC a zkoušel jsem ho hledat i pro android na google play, ale asi smůla.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: FPse for android

Příspěvek od mitsuu84 »

To Exp: jak se ten pořad menoval si fakt nevzpomenu,ale asi učo máš pradu ;) .Taky sem tak chtěl volat,ale z pevné,ale nikdy to neklaplo :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět