Přidej se

Hawei-nefunguje tovární nastavení

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Pilatka
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 4. 2016 12:25

Hawei-nefunguje tovární nastavení

Příspěvek od Pilatka »

Potřebovala bych poradit co mám dělat, jsem už bezmocná. :cry:
Mám mobil Huawei ascend y300-0100 a zacali mi neustale vyskakovat tabulky a nic nejde dělat píše se tam například : Proces com.google.process.gapps byl bohužel ukončen, Aplikace Dom. str. Huawei bohužel přestala pracovat a předtím se ukazovali i jiné tabulky s ruznýma např aplikace kontaktů přestala pracovat a podobně. Tak jsem mobil vypla, vyndala baterku, vložila zpět a přes tlačítka jsem se dostala do továrního nastavení. Klikla jsem na wipe data / factory reset a pak na yes — delete all user data. vše proběhlo jak má a když se ukázalo ok tak jsem dala reboot system now. Vždy když jsem todle udělala mi ale mobil naběhl stejně, jako kdybych žádné tovární nastavení nedávala. Vše je furt stejné, furt skáčou ty tabulky a s mobilem se neda nic delat. Přředem moc děkuji za rady. Jinak ještě doplním, že už mám mobil po záruční době.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Hawei-nefunguje tovární nastavení

Příspěvek od Exp »

Ahoj, zkus to tovární nastavení zapnout přímo z menu telefonu (nastavení - zálohování a obnovení - obnovení továrních dat). Kdyby to nepomohlo, tak pak přeinstalovat firmware. Třeba rovnou tento: http://consumer.huawei.com/cz/mobile-ph ... m?id=25973

A tady je návod jak na to (jen ten bod 1 - ofiko update): viewtopic.php?f=21&t=1283 :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět