Přidej se

[HLEDÁM] Náhradu TouchPalu

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[HLEDÁM] Náhradu TouchPalu

Příspěvek od Punkevník »

Zdravím, onehdá kvůli neustálým reklamám a vtírání se do systému jsem odinstaloval Touchpal a hledám vhodnou náhradu. Bohužel jsem si zvykl na spoustu jeho vymožeností a nenašel jsem zatím vhodnou náhradu.

Na co jsem zvyklý a co by měla klávesnice umět?
  • Swype
  • Zmenšení na část obrazovky (ovládání jedním prstem)
  • Manuální datlování (písmeno po písmenu) nejlépe s možností vypnout predikci
  • Potvrzení vložení nových slov do slovníku (nebo aspoň nějaké inteligentnější ukládání do slovníku)
  • Nejlépe znaky pod tlačítkama (např. pod f je ":", pod g je ")" apod.)
Děkuji všem za rady, momentálně používám AnySoftKeyboard, ale vzhledem k absenci swypování to není ono :/
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [HLEDÁM] Náhradu TouchPalu

Příspěvek od Exp »

Ahoj, přechod z TouchPalu jsem řešil před nějakou dobou taky. Zkusil jsem těch klávesnic docela dost, ale nakonec jsem zůstal u té výchozí od Googlu. V nastavení jde zapnout režim psaní jednou rukou, predikce jde vypnout, manuální datlování tam je, psaní tahem taky (swype). Navíc je to výchozí aplikace, není potřeba nic doinstalovávat. A je to hodně o zvyku, na TouchPal bych se už dneska nevracel. :)

Přes tohle jde ta Google klávesnice kdyžtak aktualizovat na nejnovější verzi: https://play.google.com/store/apps/deta ... atin&hl=cs
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [HLEDÁM] Náhradu TouchPalu

Příspěvek od Punkevník »

Týjo, tak to vypadá nejluxusněji ze všech, i když bych vsadil na to, že to všechno bude obsahovat nějaká "custom" klávesnice, ale google mile překvapil :D Už ji mám nainstalovanou a jediné trápení bude si zvyknout na jinou polohu znaků pod tlačítkama, ale jinak je skvělá, díky moc :)
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

Odpovědět