Přidej se

Galaxy Note N7000 - späť na Stock ROM

Samsung Galaxy S10, S10e, A70, A50, A40, A20e atd.
dynamix
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 2. 2014 8:01
Zařízení: Galaxy Note N7000
Operátor: T-mobile

Galaxy Note N7000 - späť na Stock ROM

Příspěvek od dynamix »

Zdravím som tu nový a potrebujem poradiť.

Mám GT-N7000 a nikdy som nanom nerobil nijaké úpravy ani nič iba čo som dal urobiť root kamarátovi. No a včera som si povedal že si nahodím druhú ROMku aby bol telefon rýchlejší tak som si nahodil jednu (Team Union Rom) , tá mi hrozne sekala tak som nahodil Miui. Tá bola v pohode ale neišlo tam pár vecí tak som si povedal že kašlem nato a idem späť na Stock.

Ešte dávno ked som mal stock tak som si v recovery urobil zálohu tak som si myslel že stačí ju iba znova v recovery obnoviť no ked som to urobil, všetko mi obnovilo tak ako som to mal predtým no niečo mi tam zostalo ztej Team Union romky ako napríklad Nastavenia ked som otvoril tak to neboli Nastavenia original romky ale ztej custom, dalej mi neišla otvoriť galéria atď..

Nevedel som stým pohnúť tak som zas flashol tú Miui rom nech som aspon neni bez mobilu ale je možnosť ako dostať naspäť originál, stock ktorá tam bola?

Ak niekto pomože budem velmi vďačný ,dakujem

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Note N7000 - späť na Stock ROM

Příspěvek od mitsuu84 »

Vítej na fóru ;) .Než si udělal tu obnovu zálohy původní rom,udělal si v recovery kompletní wipe?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

dynamix
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 2. 2014 8:01
Zařízení: Galaxy Note N7000
Operátor: T-mobile

Re: Galaxy Note N7000 - späť na Stock ROM

Příspěvek od dynamix »

dakujem za uvítanie, ano urobil ale neviem či som neurobil chybu vtom že sa mi ho podarilo pred obnovením tej zálohy zapať. normálne mi nabehol ale miesto systémových app ako Galéria, Hodiny, Nastavenia atď som mal len ikonku androidu a neišlo to otvoriť. Už som našiel návod cez Odin a Sammobile len sa chcem spýtať, nenašiel som tam Slovakia stock rom, iba Czech (Vodafone), čo presne znamená to Vodafone v zátvorke? a čo by sa stalo keby nahrám napríklad Germany alebo Poland? tie nemajú žiadneho operátora v zátvorke ale bola by tam potom slovenčina ako jazyk?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Note N7000 - späť na Stock ROM

Příspěvek od mitsuu84 »

Vodafon v závorce značí,že to je firmware od vodafonu,takže tam bude vodafone boot animace,asi i nějaký vodafon aplikace atd.V těch germany nebo poland verzích by slovenština bejt měla.Jsou to většinou multilang rom.Pro Y300 jsou tu taky rom co maj v názvu U.K,Germany a podobně a češtinu(slovenštinu) normálně obsahují.Nebo se zkus poptat přímo na nějakým fóru,kde se řeší přímo samsung a tenhle model ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět