Přidej se

Při vypnutém displeji nechodí emaily,zprávy z messengeru atd

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Při vypnutém displeji nechodí emaily,zprávy z messengeru atd

Příspěvek od kratales »

Mám prosím dotaz. Když je telefon uspaný (vypnutý displej), tak mi nechodí maily, ani zprávy na FB messenger. Zřejmě někde bude nastaveno, že když je telefon uspaný, tak data nefungují. Neůžu to nikde najít, asi jsem slepej .. poradíte? :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od myg74 »

A co synchronizaci?mas zapnutou?

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Jojo právě že mám. A v nastavení - mobilní data mám povoleno "Mobilní data aktivní vždy".

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od myg74 »

Tak to netusim,protože mě to funguje

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od Tao »

2kratales:
kukni pravidlá pre prenos dát:
Nastavenia > Všetko > Sieťové aplikácie > (Nájdi si mail a FB apku, či tam máš zapnuté Mobilné dáta a WiFi )
prípadne:
Nastavenia > Všetko > Úspora energie > Chránené aplikacie > (a zase nájdi apku na FB a mail či má povolené bežať aj pri vypnutej obrazovke, mala by byť zaškrtnutá)

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Oboje zaplé mám. A krom výše uvedených už v tom telefonu už niv nevidím, tak nevím. Ale díky moc za rady :-)

Uživatelský avatar
Petroloid
Příspěvky: 140
Registrován: 23. 2. 2014 21:34
Zařízení: Honor 4C
Firmware: 4.4.2./EMUI 3.0/B069
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od Petroloid »

jednodušše :) Spravce telefonu :) a tam dej uspora energie a chranene aplikace :) tak mas nastaveni jestli se aplikace maji ukoncit po vypnutí obrazovky :) jinak se vrat a prejet o stranku vedle dej sitove aplikace ale tam byva vetsinou vše zaplé :)
Samsung I5800 Galaxy 3 > Huawei Ascend G300 > Huawei Ascend G510 > Huawei Ascend G630 > Honor 4C

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Při vypnutém displeji nechodí emaily,zprávy z messengeru

Příspěvek od mitsuu84 »

Příspěvky na téma Vypnutej displej a nechodící notifikace přesunuty z Obecné diskuze do samostatnýho tématu ;) .

Píšu to snad už naposled ;) .Obecná diskuze slouží k obecnýmu pokecu o G630,například o tom kde a za kolik kdo G630 koupil a podobně.Na konkrétní dotazy nebo informace jsou zde bud už založený témata (firmware,návody,recenze,fotky a videa) a nebo pro konkrétní dotaz (radu o pomoc atd) založte nový téma-pokud už zde téma s daným problémem,dotazem není ;) .když přijde nědo novej a bude hledat odpověd na problém,je pro něj přehlednější (ve finále i pro vás co už tu jste),když na každe problém,dotaz bude samostatný téma.Nikomu se nechce pročítat X desítek stránek v Obecný diskuzi a hledat v ní,jestli náhodou tam už někdy někdo podobnej problém neřešil.Neberte to jako buzeraci,ale jde o přehlednost fóra,jak pro vás,tak pro nově příchozí ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: Při vypnutém displeji nechodí emaily,zprávy z messengeru

Příspěvek od kratales »

Tak už je to vyřešeno, stačil udělat restart. Jelikož jsem restartoval telefon asi 2h předtím, tak mě to ani nenapadlo to zkusit. Zřejmě jen nějakej drobnej bug.

Jinak všem díky moc za rady :-)

mitsuu84: Dobře, díky. Já jen zbtečně nechtěl zakládat nové téma :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Při vypnutém displeji nechodí emaily,zprávy z messengeru

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak hlavně žes to vyřešil a už to funguje ;)

A to nebylo psaný skrz tebe jen,ale všeobecně.Koukni se do starších modelů jako G300 nebo Y300,tam je v obecný diskuzi neskutečnej chaoz.Chtět tam něco najít,to dřív prodám telefon a vemu jinej :lol: :lol: .Lepší je fakt pro dotaz,pokud tu takový téma ještě není,založit nový téma.Je to pak přehlednější pro všechny.Přijdeš,koukneš,vidíš téma s podobným problémem třeba a řešíš to tam.Takhle vlezeš do obecný diskuze a nenajdeš nic.První stránky sou info že se chystá novej model a věci kolem toho a pak chaoz.Takže se na Xtý stránce třeba zeptáš na něco,co se řešilo už 10 stránek zpátky :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět