Přidej se

Výpadky signálu - Lenovo P70

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Lubo
Neregistrovaný uživatel

Výpadky signálu - Lenovo P70

Příspěvek od Lubo »

Zdravím. Potřebuji poradit co s mým telefonem Lenovo P 70. Když jsem v práci (Praha - Stodůlky), stáva se mi, že když někdo volá, tak mi při příjmutí hovoru okamžitě padne signál na 0, případně na jednu čárku a hovor se zruší. Po kontaktování T mobilu zjistily, že se v té oblasti kříží signál tří vysílačů a telefon se neustále přehlasuje mezi něma. Že je chyba v softwaru....

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Výpadky signálu - Lenovo P70

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Podívej se na web výrobce, jestli tam není aktualizace firmwaru. V nastavení sítě zkus přepnout jen na 2G nebo 3G (podle toho co máš nastavené). Kdyby to nezabralo, tak bych zkusil tovární nastavení, jiného operátora (na zkoušku jinou SIM, číslo by šlo kdyžtak přenést) a nebo reklamaci telefonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Výpadky signálu - Lenovo P70

Příspěvek od RaduzR »

Toto mi děl u nás na Znojemsku a zjistil jsem že to dělá když se přepne 3G na 4G LTE , u mne doma to dělalo extrémně tak jsem přepnul jen na 3G a pomohlo. Řešil jsem tento problém i s operátorem T-Mobile ,odpověď byla že v naší lokalitě dochází ke konsolidaci vysílačů a signálu ,tento problém potrvá do 9.5 2016. Takže 10.5 písnu jaká je změna.

Ještě mám doma tři telefony a u všech se to chová v podstatě stejně , Huawei Y6, Zopo 530 a Samsung galaxi S4 mini vše s podporou LTE.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Odpovědět