Přidej se

Uživatelské recenze - Huawei Honor 3C

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Uživatelské recenze - Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Téma pro přidávání recenzí ke smartphonu Huawei Honor 3C. ;) Napište plusy, mínusy, své vlastní zkušenosti, co se vám na telefonu líbí nebo nelíbí apod. Recenze nemusí být nijak dlouhá, stačí klidně tak jste zvyklí třeba z Heuréky, Zbozi.cz apod.

Poznámka: Toto vlákno není určeno k řešení problémů nebo všeobecné diskuzi o telefonu, ale výhradně pro psaní recenzí na tento telefon. Kompletní recenzi napište do jednoho příspěvku. Nezapomeňte, že pokud budete chtít do recenze doplnit nějaké další informace nebo cokoliv upravit, můžete editovat vlastní příspěvěk. ;)

=============================================================================
=============================================================================


Po modelech Huawei Ascend Y300 a Honor 2 (U9508) je tohle moje třetí Huawei a stejně jako s předchozíma modelama,i s tímto naprostá spokojenost.Telefon reaguje rychle,žádný zasekávání a podobně,vyzkoušena MIUI ROM a pak ofiko.Baterka drží parádně.Displeji taky nějak nemám co vytknout,má krásný podání barev,dobrý pozorovací úhly a na slunku je čitelnost taky dobrá.Horší je pro mě zvuk zadního repráčku,ale to je tím,že srovnávám s Honorem 2,kterej má stereo repráčky na zádech.Kvalita zadního fotoaparátu je taky dobrá,fotky vypadaj pěkně a použitelně.Jedinej zásek sem měl u sim,pár minut sem se tam snažil nacpat klasickou velikost než mi došlo,že tam patří micro sim :D A strašně se mi líbí to ovládání dotykem viz screeny,hlavne to probouzení dvojitým poklepanim a pak to spouštění 4 aplikaci na zhasnutym displeji (dou nastavit svoje aplikace).
Spoiler: zobrazit obsah
ObrázekObrázekObrázekObrázek
A dalsi plus je volba ovladani v rukavicich a nebo moznost zapnout uzivatelske rozhrani pro pohodlnější pouzivani v jedny ruce,viz screeny.Dokud sem nenahodil ofiko firmware tak sem ani nevedel ze to v H3C je,v té custom rom bylo menu očesaný.
Spoiler: zobrazit obsah
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Plusy:
Velikost displeje 5",jas,barvy,pozorovací úhly atd
RAM 2GB
Rychlost telefonu
Podpora micro SD karet
Výdrž baterie
Kvalitní zadní i přední fotoaparát
HD a FullHD video
Dual-sim
Notifikační dioda
Rychlá fixace GPS
Podpora MIUI rom s CZ překladem dík http://www.miui.cz
Cena (z číny i s dopravou se dá kolem 4tis)
Už je BETA verze androidu 4.4.2 s Emotion Ui 2.3 a ofiko verze má bejt v červenci (EDIT-Ofiko KitKat už vyšel,firmware B621 a pak B622 multilangue)

Mínusy:
Nepodsvětlená senzorová tlačítka (mě osobně to nevadí)
Neprodává se bohužel oficiálně na českým trhu
Stašně kluzký záda telefonu

Srovnání velikostí Huawei Honor 3C,Honor 2 a Ascend Y300

ObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od pecan »

Takže jak jsem slíbil tak přicházím s hodnocením telefonu Huawei Honor 3C.
Můj první smartfoun byl taky Huawei ale sonic který šlape do dnes bez jakýchkoliv problémů takže k firmě Huawei mám celkem důvěru.Na honora jsem přecházel z Newmana n1 tak s ním se to nedá srovnat protože Honor mě dostal.Má krásný displej sice jenom hd rozlišení ale myslím že to bylo spíše dobře ta absence fhd.Displej je opravdu jemný barvičky příjemné a co mě potěšilo bílá je bílá ne žlutá a nebo do šeda přirovnal bych ho k displeji LG L9II i jas je dostatečně silný pro čtení na slunci.Rozměry telefonu jsou ještě rozumné měl jsem trošku obavy jak to budu přenášet ale i v gelovém obalu je to přijatelné a tím se dostávám asi k největší slabině Honoru a to jsou lesklá a kluzká záda ta volba takového plastu by špatná ale dá se to řešit různými obaly.Co nemohu hodnotit je fotoaparát protože ho prakticky nepoužívám.Gps si myslím že bude i přes absenci procesoru qualcomm a podpory satelitů glonas v pohodě fix je i bez zapnutých dat do 10s a drží nevypadává ještě jsem neměl možnost vyzkoušet v autě ale jak jsem psal první otestování je dobré.Ono se na forech zažilo že pokud procesor mtk = nepoužitelná gps ale ono spíše záleží jak výrobce umístí gps anténu.Zvuk Honoru je super zadní repráček je čistý a hlasitý i výstup do sluchátek je hodně dobrý je možnost zvolit v nastavení funkci dts a při použití solidních sluchátek je ten poslech hodně příjemný z čeho jsem trošku rozčarovaný je přední repráček je dostatečně silný ale jakoby při hovoru trošku nestíhal a chrčí ne pořád ale jen jakoby při určitých slovech asi jsem měl smůlu na kus není to nic hrozného hor je v pohodě srozumitelný takže neřeším.Co se týká dat mám jednu sim od virtuála Mobil.cz a druhou sim mám čistě datovku od O2 obě sim se načítají rychle bez jakých koliv výpadků wifi je ještě lepší než na Newmanovi i na menželčiné LG L7II takže data hodnotím taky kladně.Sytém je plynulí za celý týden se mě ani jednou nestalo že by zamrzl nebo mě spadla nějaká aplikace uvidíme co nám přinese aktualizace na kit kat jestli bude i pro Honora.Batrka je taky slušná mě vydrží zhruba den ale to si sním zatím pořád hraju a chodím na web při normální zátěži vydrží dva dny.Rychlost nabití je z 15% na 100% za dvě hodiny.Při výběru jsem měl jěště jednoho kandidáta a to Xiaomi 1S ale Honor byl pro mě větší sympaťák a taky tu volbu vyhrál a fakt nelituji krásný displej v celkem kompaktním těle systém který funguje a cena z něho dělá favorita při výběru telefonu do 5000 tisíc.
Pokud někdo bude mít nějaké otázky a já budu schopen je zodpovědět tak se ptejte.A ještě bych chtěl poděkovat uživateli mitsuu84 za rady a názory před a po koupi tohoto telefonu.
Jak jsem slíbil v recenzi tak doblňuji informace o navigaci která mě velmi mile překvapila.
Najeto 800km po republice s použitím navigace garmin a musím říct že rychlot i přesnost navigování bylo na jedničku takže musím dát další plus.
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 16. 7. 2014 11:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunutí z Obecné diskuze sem do vlákna Uživatelských recenzi :-)

Odpovědět